دکتر و دندانپزشک ادواردو آسین در سمپوزیوم بین المللی کارشناسان 2018 که در تاریخ 15 و 16 ژوئن در رم برگزار شد، شرکت کرده است. دندانپزشکان متخصص از سراسر اروپا در گردهمایی درباره آخرین پیشرفت های دندانپزشکی شرکت کرده اند. دندانپزشکی سه بعدی در سالهای آینده حاکم خواهد شد. اسکنر داخل دهانی به ما این امکان را می‌دهد تا نتایجی را که در حال حاضر به دست می‌آیند، پیش‌بینی و بهبود ببخشیم. زیرکونیای یکپارچه ماده انتخابی در تعداد زیادی از موقعیت ها خواهد بود.

در این نشست که آخرین پیشرفت های دندانپزشکی ذکر شد، دندانپزشکان متخصص دو نوآوری تکنولوژیکی اسکنر داخل دهانی و مواد جدید یکپارچه زیرکونیوم را برجسته کردند.

1.- اسکنر داخل دهانی

دوربین‌های جدید داخل دهانی به ما امکان می‌دهند تصویر واقعی از دندان‌ها را به دست آوریم و بر روی این تصاویر می‌توانیم برای یافتن بهترین گزینه، با یافتن زیباترین راه‌حل کار کنیم.

فن آوری های جدید (موجود در کلینیک دندانپزشکی Velázquez) به ما این امکان را می دهد که نتیجه درمان های انجام شده را پیش بینی کنیم. طراحی لبخند چیزی است که در کلینیک دندانپزشکی ما در مادرید قابل دسترس است. بار دیگر دیدیم که چگونه دندانپزشکان در مادرید می توانند آخرین تکنیک ها و بهترین درمان ها را به بیماران ما ارائه دهند.

با اسکنر داخل دهانی، برای شروع، ما قالب های آزاردهنده دهانی سیلیکونی را از کلینیک دندانپزشکی خود حذف می کنیم، دیگر نیازی به استفاده از “خمیرها” برای انجام “اندازه گیری” نیست. با دوربین، دندان‌ها، لثه‌ها و تمام ساختارهایی که می‌خواهیم کپی می‌شوند و ما روی آن تصاویر در کامپیوتر کار می‌کنیم.

در این تصویر، که بازتاب دقیق دهان است، می‌توانیم راه‌حل‌های مختلفی را که می‌توان انجام داد، مطالعه کرد. این تصویر را می توان مستقیماً به آزمایشگاه فرستاد و پروتزهایی را که گفته می شود ساخت. آنها حتی می توانند جایگزین ها را نمونه سازی کنند تا بیمار بتواند نتایج مختلف ممکن را ببیند.

به عنوان یک تصویر مجازی، راه حل های مختلف را می توان آزمایش کرد و دید که کدام یک بهترین است. بیمار می تواند ببیند که نتیجه نهایی چه خواهد بود و می تواند در مورد “دندان” های آینده که قرار می گیرد نظر دهد.

همچنین به ما این امکان را می دهد که بدانیم وضعیت اولیه چیست و آن را با راه حل پیشنهادی مقایسه کنیم.

این فناوری همچنین به ما امکان می دهد زمان انتظار را کاهش دهیم: مدل دندان ها بلافاصله به عنوان یک فایل کامپیوتری به آزمایشگاه می رسد.

بیمار می تواند بین انواع مختلف دندان ها، رنگ ها، شکل ها، موقعیت ها و غیره یکی را انتخاب کند.

2.- زیرکونیوم

مواد آینده مقرون به صرفه در کلینیک ما در مادرید. موضوع دومی که در این گردهمایی متخصصین دندانپزشکی حضور داشته است، مواد جدید زیرکونیوم یکپارچه بوده است. زیرکونیوم عنصری با ویژگی های ساختاری و زیبایی شناختی عالی است که آن را به ماده ای ایده آل برای ساخت “دندان” تبدیل می کند.

الف.- زیرکونیوم: یک ماده کاملاً زیست سازگار.

برای شروع، این یک ماده بسیار زیست سازگار است. همراه با تیتانیوم، زیست سازگارترین عنصر در طبیعت است. این بدان معنی است که ارگانیسم آن را به گونه ای می پذیرد که گویی مال خودش است. روکش های فلزی چینی کلاسیک دارای عناصر دیگری هستند که به اندازه زیست سازگار نیستند، اگرچه منع مصرف ندارند، اما زیرکونیوم از این نظر بهتر است.

ب.- زیرکونیوم: سختی ضد ضربه.

دومین ویژگی زیرکونیوم این است که یک ماده فوق العاده سخت و مقاوم است. سختی آن نسبت به اکثر فلزات برتر است. با زیرکونیوم می توانید بدون ترس از شکستن پل های چند تکه بسازید. این یک ماده بسیار سخت و نه خیلی شکننده است، برخلاف چینی که سخت اما شکننده است.

ج.- زیرکونیوم: زیباترین ماده.

یکی دیگر از خصوصیات اساسی زیرکونیوم سفید بودن آن است. از آنجایی که تاریک نیست، مانند فلزاتی که معمولاً استفاده می شود، زیبایی بسیار طبیعی تری به دست می آید. زیبایی شناسی یک هدف اولیه در هر دندانپزشکی است و در کلینیک دندانپزشکی ما در مادرید، هدف واضح هر یک از دندانپزشکان تیم ما است.

د.- زیرکونیوم: ماده ای ارزان نسبت به مزایایی که دارد.

بازسازی های متعارف فلز چینی ارزان تر از زیرکونیوم هستند. اما تفاوت این دو کم است. کلینیک دندانپزشکی ما ارزانترین کلینیک در مادرید نیست، اما ما گران هم نیستیم، ما درمان های خوبی را با قیمت های خوب ارائه می دهیم، می توانید با درخواست قیمت و مقایسه آنچه که ما ارائه می دهیم، آن را مقایسه کنید.

آخرین پیشرفت ها در دندانپزشکی

کلینیک دندانپزشکی Velázquez، در مرکز مادرید، ما جدیدترین درمان های انجام شده توسط دندانپزشکان خوب را با قیمت های مناسب به شما ارائه می دهیم. اگر اطلاعات بیشتری در مورد آخرین پیشرفت های دندانپزشکی می خواهید، با ما تماس بگیرید! و بدون تعهد درخواست بودجه کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.