ایمپلنت های دندانی روی استخوان فک ثابت می شوند در طول قرار دادن آن با این حال، وقتی بیمار دچار تحلیل استخوان فک شده باشد، چه اتفاقی می‌افتد؟

بیمارانی هستند که فکر می کنند راه حل مناسبی برای موردشان وجود ندارد و از کاشت ایمپلنت دندان منصرف می شوند. با این حال، متفاوت وجود دارد تکنیک های پیشرفتهانجام شده توسط متخصصین در زمینه ایمپلنتولوژی پیشرفته، که اجازه می دهد کاشت ایمپلنت بدون استخوان.

تکنیک های ایمپلنت دندان برای بیماران بدون استخوان

در کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی ما می‌خواهیم همه لبخندی عالی داشته باشند، به همین دلیل است که تکنیک‌های مختلف و پرسنل بسیار ماهر برای بیماران مبتلا به تحلیل استخوان داریم.

لیفت سینوس فک بالا

به لطف این تکنیک می توان تراکم استخوان را افزایش داد تا جایگذاری قطعه دندانی امکان پذیر شود.

پیوند استخوان

برای مواردی که کمبود استخوان زیاد است، تکنیک بازسازی استخوان با استفاده از پیوند استخوان مصنوعی انجام می‌شود یا از گرافت‌های اتولوگ (که از خود بیمار گرفته شده است) در فک بالا یا فک پایین برای به دست آوردن حجم استخوان در محل قرار دادن ایمپلنت‌ها استفاده می‌شود.

بیمار در دوره بعد از عمل نیاز به یک روز استراحت دارد اما معمولاً ناراحتی زیادی برای بیمار ایجاد نمی کند.

ایمپلنت های دندانی زیگوماتیک

ایمپلنت های زیگوماتیک یا زیگوما، ایمپلنت های دندانی هستند که نسبت به ایمپلنت های معمولی طولانی تر هستند و در استخوان گونه قرار می گیرند. این استخوان ها تراکم و سختی بیشتری برای قرار دادن ایمپلنت ها دارند.

این تکنیک این مزیت را دارد که سریعتر از تکنیک های ترمیمی است که مزیت زیادی برای بیمار به همراه دارد، زیرا او بلافاصله دندان های خود را بیرون می آورد.

قرار ملاقات خود را بخواهید و خود را در دستان تیم قرار دهید دکتر لوسیا آسنسیو، متخصص کاشت دندان، زیبایی دندان و موارد پیچیده و کشف کنید بهترین کلینیک دندانپزشکی در والنسیا با تیمی پیشرو در سلامت دندان، ایمپلنتولوژی و زیبایی دندان.

96 382 55 77

AVD. DEL CID Nº 11 LOW

www.dentalasensio.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.