اسید هیالورونیک چه نقشی در بدن ما دارد؟

اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی است که می توانیم در بدن خود پیدا کنیم.یا مناطقی از بدن ما که در آن غلظت اسید هیالورونیک بالاتری پیدا می کنیم عبارتند از: اپیدرم، بافت همبند، غضروف، مایع سینوویال، چشم ها و غیره.

آنها کیفیت اصلی توانایی جذب و حفظ آب در یک منطقه خاص است. چه چیزی به ما اجازه می دهد بافت هایمان را هیدراته نگه داریم.

در طول سال ها، بدن ما بیشتر از تولید اسید هیالورونیک، اسید هیالورونیک را از بین می برد. این باعث می شود که بافت های ما هیدراته خود را از دست بدهند و اولین نشانه های گذر زمان مانند از دست دادن قابلیت ارتجاعی و استحکام ظاهر شود.

به عنوان یک کلینیک دندانپزشکی پیشرو در والنسیا، ما همیشه اهمیت مراقبت از تمام جزئیات را در جستجوی بهترین لبخند شما به بیماران خود منتقل می کنیم. لب ها قاب لبخند ما هستند و به همین دلیل باید به محض انجام هر گونه درمان دندانپزشکی در سنین بالا آنها را داشته باشیم.

انواع اسید هیالورونیک

بسیاری از محصولات آرایشی دارای غلظت بالایی از اسید هیالورونیک در میان خواص خود هستند. اما، برای رسیدگی صحیح به ناحیه اطراف دهان، باید به اسید هیالورونیک نفوذ کنیم تا محصول در صفحه مناسب قرار گیرد. وقتی در مورد انواع اسید هیالورونیک دو تا پیدا می کنیم:

مشبک: ژل بسیار متراکم تر است و به محصول اجازه می دهد برای مدت طولانی تری پایدار بماند.

بدون پیوند متقابل: ترکیب آن مایع تر است و مدت زیادی در بدن نمی ماند. معمولاً برای مرطوب کردن سطحی ترین نواحی پوست استفاده می شود.

اسید هیالورونیک در Asensio Advanced Dentistry

برای انفیلتراسیون اسید هیالورونیک در ظرفیت ما معمولا از اسید هیالورونیک پیوند متقابل استفاده می کنیم. درمان خیلی دردناک نیست، زیرا ما قبلا یک کرم بی حس کننده برای کاهش هر گونه ناراحتی احتمالی استفاده می کردیم.

تنها با 15/20 دقیقه می توان مداخله را انجام داد که فوراً نتایج قابل مشاهده ای دارد. پس از انجام نفوذ، معمولاً تا 24/48 ساعت آینده ناحیه تا حدودی ملتهب می شود.

به یاد داشته باشید که در دندانپزشکی پیشرفته در قم ما یک خدمات 24 ساعته در کلینیک اورژانس دندانپزشکی ما، جایی که ما می توانیم به هر نوع اضطراری که ممکن است داشته باشید رسیدگی کنیم. در صورت نیاز با شماره تلفن اورژانس ما تماس بگیرید:

وقت خود را تعیین کنید و خود را به دست تیم دکتر لوسیا آسنسیو در بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهرانپارس با تیمی پیشرو در سلامت دندان، ایمپلنتولوژی و زیبایی دندان بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.