سپتامبر امسال نشست سالانه اندودنتیست در مادرید برگزار شد. دندانپزشکان متخصص اندودنتیکس ما در ارائه های انجام شده شرکت کرده اند. این یک خوش شانسی بزرگ بوده است که هر متخصص ریشه در مادرید توانسته است این دانش جدید را به کار گیرد.

متخصص ریشه در مادرید

اندودنتیست در مادرید – مواد جدید

مواد آلیاژ نیکل-تیتانیوم جدید برای فایل های تکنیک چرخشی به عنوان نوآوری های فنی برجسته شده اند. آنها مقاوم تر، موثرتر و ایمن تر هستند. با این فایل های جدید (که توسط دندانپزشکان ما در کلینیک مادرید استفاده می شود) نتایج بهتری حاصل می شود.

رندودنتیکس: دیدگاه های جدید

این فایل‌های جدید به‌ویژه در موارد درمان ریشه مجدد مشخص می‌شوند. رندودنتیکس یک درمان ریشه است که نیاز به تجربه و آموزش زیادی از طرف اندودنتیست دارد، اما داشتن بهترین مواد نیز راحت است.

تصاویر سه بعدی در اندودنتیکس

یکی دیگر از موضوعات مهم مورد بحث در Endoforum، کاربرد عالی رادیوگرافی سه بعدی است. این یک ابزار تشخیصی در درجه اول است: ما می توانیم از قبل بدانیم که هر دندان یا مولر چند کانال دارد. آناتومی دندان یکنواخت نیست و پالپ و کانال ریشه اغلب دمدمی مزاج هستند، بدون شک لمس دندانپزشک امری اساسی است، اما اگر از قبل تعداد و جهت کانال های ریشه دندان را بدانید، بسیار مطمئن خواهید شد. از انجام یک کانال ریشه خوب.

این تکنیک تشخیصی همراه با مواد فایل جدید به ما این امکان را می دهد که ریشه های ریشه را مجدد با موفقیت انجام دهیم. هر متخصص اندودنتیست در مادرید می تواند به رادیوگرافی سه بعدی دسترسی داشته باشد، در کلینیک ما در مادرید ما هفت سال است که تجهیزات Sirona داریم: ما پیشگام هستیم.

اندودنتیکس ترمیمی

در مورد ریشه های ترمیمی، افق هایی باز شده است: این است که به دندان های نابالغ فرصتی دوباره بدهیم، یعنی ایجاد پالپ زنده با استفاده از سلول های بنیادی. دندان های جوان شکل نیافته که در اثر ضربه آسیب دیده اند را می توان به لطف این تکنیک های جدید نجات داد.

علاوه بر کنفرانس ها، ارائه ها و پوسترها، متخصصان اندودنتیست توانسته اند در کارگاه های عملی برای آزمایش مواد جدید شرکت کنند. کاربردهایی با فایل های آلیاژی مارتنزیتی که به ویژه در برابر خستگی چرخه ای مقاوم هستند و بنابراین کمتر مستعد شکستگی هستند، بسیار جالب بوده است.

Clinica Dental Velazquez: متخصصان ریشه و ریشه مجدد

ما با رضایت حرفه ای بسیار تأیید می کنیم که کلینیک دندانپزشکی ما دارای آخرین پیشرفت ها در درمان های ریشه است. اگر می خواهید با اندودونیست های ما ملاقات کنید و در مورد رزومه آنها اطلاعات کسب کنید.

امسال یازدهمین دوره این گردهمایی با حضور بیش از 500 دندانپزشک که اکثر آنها متخصص اندودنتیست هستند و تعداد زیادی از متخصصین ریشه در مادرید برگزار شده است.

کلینیک دندانپزشکی ولاسکوئز
آخرین مطالب از Clínica Dental Velázquez (همه چیز را ببینید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.