ایمپلنت ارزان: قیمت واقعی ایمپلنت دندان

سلامتی قیمتی ندارد، اما هزینه دارد. کمپین های تبلیغاتی به طور مداوم قیمت ایمپلنت ها را بمباران می کنند: “ایمپلنت ارزان”

“ایمپلنت به قیمت 222 یورو” “ایمپلنت و تاج دندان به قیمت 300 یورو” و بسیاری شعارهای دیگر.

ولی، چگونه ممکن است ایمپلنت های دندانی اینقدر ارزان و تفاوت های زیادی وجود داشته باشد؟. درست است که قیمت ایمپلنت دندان می تواند تا حدودی متفاوت باشد و حتی ممکن است سوء استفاده هایی نیز وجود داشته باشد، اما چیزی که نمی تواند باشد این است که شما فریب خورده اید.

فرانشیزها و بیمه ها (که همه به دلیل تبلیغات تهاجمی خود شناخته شده اند) قیمت هایی را ارائه می دهند: ایمپلنت ارزان. اما ترفند کجاست؟ ما می خواهیم آن را بگوییم.

اول: قیمتی که در مورد ایمپلنت ارزان می گویند درست نیست. همیشه یک ستاره و یک حرف کوچک وجود دارد. اخیراً، یک بیمار سوخته از یک حق امتیاز دندانپزشکی از ما درخواست قیمت داد و به ما نشان داد که چه چیزی به او داده شده است: “ایمپلنت دندان به قیمت 250 یورو” (این واقعا یک ایمپلنت دندان ارزان بود). اما تبلیغات نگفت که علاوه بر ایمپلنت ارزان، مفاهیم “اضافه شده” دیگری نیز وجود دارد:

1.-بازبینی در طول درمان در هر جلسه: مبلغ 46.30 (بدون هزینه)

2.-تک ایمپلنت: مبلغ 250.00

3.- مرحله قبل از پروتز و کنترل جراحی ایمپلنت (1): مبلغ 696.90

4.-تاج روی ایمپلنت (CR-Co): مبلغ 567.40

کل بودجه: 1561 60

تخفیف 5% 1,516.30

و در (1) آنها عبارتند از: مطالعه ایمپلنت و برنامه ریزی پروتز، جراحی قبل از پروتز در صورت نیاز، قرار دادن ایمپلنت، ژنژیوکتومی اطراف ایمپلنت، لوازم جانبی ایمپلنت پروتز، استئواینتگراسیون و کنترل رادیوگرافی، اورژانس های پس از جراحی و پروتز در صورت وجود (sic)

مجموع از قیمت ایمپلنت دندان با تاج جمعاً 1516.30 یورو است. البته در تبلیغات گفته شده ایمپلنت ارزان قیمت 250 یورو گذاشته اند. آیا اخلاقی است که خود را در این راه تبلیغ کنید؟ ایمپلنت ارزان، اما با قیمت مناسب.

دوم: نوع ایمپلنتی که قرار می گیرد. اخیرا خبری داشتیم که در سایت alibaba.com پیشنهاد ایمپلنت به ازای هر ایمپلنت یک یورو شده است… کسانی که می گویند ایمپلنت ارزان می گذارند می گویند کدام ایمپلنت را می گذارند؟ در یک “چینی” می توانم چند فنجان پلاستیکی بخرم، اما چیزی که قرار است در بدن من بماند، نه…. ما ترجیح می دهیم بهترین ایمپلنت ها را در بازار قرار دهیم.

این صحبت از کیفیت ایمپلنت دندانی است که باید کیفیت دندان هایی را که قرار داده می شود نیز به آن اضافه کنیم. به عنوان مثال: چه فلزی زیر دندان قرار می گیرد، از چه پیچ هایی استفاده می شود (متاسفانه برای بیمار، یک مورد بسیار جالب را مشاهده می کنید که اخیراً در کلینیک دندانپزشکی دیده ایم) یا از چه نوع چینی استفاده شده است؟ یک فصل کامل

سوم: شرایط مشاوره و به ویژه عقیم سازی. اقدامات استریلیزاسیون یا استفاده از مواد یکبار مصرف بسیار گران است. ذخیره: بله، اما نه به قیمت از دست دادن امنیت.

چهارم: فناوری و تجربه حرفه ای. بسیاری از متخصصان کاشت ایمپلنت دندان را در دوره های آموزشی در کوبا آموخته اند: یک هفته دوره ای که در آن 100 ایمپلنت در بیماران قرار می گیرد… خلاصه این تجربه هزینه دارد، اما این را بدانیم که هرکس ایمپلنت ارزان بگذارد، این کار را انجام می دهد. برای یادگیری، حداقل چیزی به شما می دهند، نه اینکه شما باید پول بدهید.

پنجم: تضمین. این شعار نیز شناخته شده است: “درمان های تضمین شده برای زندگی”. خوب، چه دروغی، اگر نه از کسانی که مشکل داشته اند بپرسید. چند فرنچایز بعد از چند سال ناپدید شده اند؟ آیا فرنچایز مسئول است؟ خب نه. پاسخ: “در مورد شما ما نمی توانیم آن را تضمین کنیم”

کلینیک دندانپزشکی ما در مادرید در زمینه ایمپلنت دندان تخصص دارد، ما واضح و صادق هستیم. ما حرفه ای هستیم در وب سایت ما می توانید از انواع ایمپلنت های دندانی مورد استفاده ما (ایمپلنت های بارگذاری فوری، ایمپلنت های بدون جراحی…)، قیمت ایمپلنت های دندانی در کلینیک ما، فناوری استفاده شده توسط ما و آموزش متخصصان ایمپلنت دندان مطلع شوید.

درست است که هزینه درمان ایمپلنت دندان هزینه دارد و افرادی هستند که توانایی پرداخت آن را ندارند. اما غیرمعمول نیست که «رقیب» درمان دندان، بازسازی آشپزخانه یا مدل ماشین جدید باشد…

کلینیک دندانپزشکی ما در مرکز مادرید قیمت های مناسبی دارد و ما تامین مالی ارائه می دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.