تیم کلینیک دندانپزشکی که روی ایمپلنت دندان کار می کنند
دندانپزشکی پیشرفته آسنسیو

روز دیگر به اندازه کافی خوش شانس بودیم که می توانستیم به عنوان مهمان در پادکست PLAZA شرکت کنیم، نسخه اصلی VALENCIAPLAZA برای صحبت در مورد تأثیر ایمپلنت های دندانی بر زیبایی و سلامت.

تاثیر ایمپلنت بر زیبایی و سلامتی

خوزه لوئیس لانوزا، یکی از مدیران پزشکی دندانپزشکی پیشرفته آسنسیو، توضیح می دهد که تعویض قطعات آسیب دیده یا مفقود شده از دیدگاه های مختلف بسیار مهم است.

زیبایی شناختی

از آنجایی که روی لبخند ما و نوع نگاه دیگران به ما تأثیر می گذارد، خوب، دهانی که به خوبی از آن مراقبت شده است و دندان های از دست داده باشد، چیزهای زیادی در مورد ما می گوید. همچنین زیبایی صورت را بسیار تحت تاثیر قرار می دهد، زیرا از لب ها حمایت می کند و می تواند ظاهر جوانی یا پیری را به شما بدهد.

سلامتی

واقعیت از دست دادن یک قطعه یا داشتن یک قطعه آسیب دیده روی دندان های مجاور یا مجاور نیز تأثیر می گذارد، زیرا آنها شروع به حرکت به سمت فضای باقی مانده می کنند، که با ایجاد فضاهایی که می تواند در آن غذا بماند، جویدن بدتر می شود و ما شروع به انجام حرکات تطبیقی ​​می کنیم. بتوانید خوب غذا بخورید که در نهایت نه تنها به مفصل فک، بلکه به جمجمه آسیب می رساند و در دراز مدت ناراحتی زیادی ایجاد می کند. از طرف دیگر، به محض از بین رفتن یک قطعه، فرآیند بازجذب بافت نرم شروع می شود که جایگزینی آن را برای خوردن بسیار دشوارتر می کند و به نتایج مطلوب می رسد.

اهمیت داشتن دهانی خوب و بدون غیبت دندان

برای همه اینها، بسیار مهم است که همه قطعات ما در جای خود قرار داشته باشند و به خوبی از آنها مراقبت شود، و بنابراین، مهم است که قطعات آسیب دیده یا از دست رفته را در اسرع وقت بازیابی کنیم. خوزه لوئیس لانوزا در مورد تفاوت ایمپلنتولوژی دندان Asensio Odontología Avanzada با سایر تکنیک هایی که در سایر کلینیک ها انجام می شود، اشاره می کند که آنها در جایگزینی فوری قطعات از دست رفته تخصص زیادی داشته اند، یعنی همزمان که قطعه گم می شود، هم برای بار، یعنی کار قطعه و هم برای کارکرد و زیبایی آن جایگزین می شود. این اجازه می دهد تا روند از بین رفتن بافت هایی که از دندان حمایت می کنند عملاً صفر شود، زیرا جایگزینی بلافاصله انجام می شود. علاوه بر این، این یک جنبه روانی بسیار مهم برای بیمار نیز دارد.

ما کل پادکست و پیوند مقاله VALENCIAPLAZA را در اینجا برای شما قرار می دهیم.


https://www.dentalasensio.com/wp-content/uploads/2023/01/asesioodontologia.mp3https://www.dentalasensio.com/wp-content/uploads/2023/01/asesioodontologia.mp3?_=1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.