شانزدهمین سمپوزیوم ایمپلنت 3i Zimmer در مادرید برگزار شد. Clínica Velázquez به همراه بیش از 2000 دندانپزشک از سراسر اسپانیا در این جلسه که توسط ایمپلنت های 3i Zimmer برگزار شده است، شرکت کرده اند. سخنرانانی از سراسر اروپا تجربیات خود را در زمینه زیبایی شناسی دندان مرتبط با ایمپلنت های دندانی ارائه کرده اند.

زیبایی شناسی: تکنیک های پیوند استخوان و لثه

دندانپزشکان معروف دنیا مانند دکتر تینتی از تجربه خود در این زمینه صحبت کرده اند. آنها اهمیت مدیریت بافت نرم را برای دستیابی به زیبایی بهتر دندان ها روی ایمپلنت ها برجسته کرده اند. آنها همچنین نیاز به پیوند استخوان را برای بازیابی از دست دادن حجم لثه و به دست آوردن نتیجه زیبایی بیشتر تایید کرده اند.

متأسفانه، برای دستیابی به بهترین نتایج، معمولاً به بدن زمان می دهیم تا بافت ها بالغ شوند.

ایمپلنت دندان بدون جراحی

تکنیک های شناخته شده کاشت ایمپلنت بدون جراحی به عنوان تکنیک اصلی برای دستیابی به مداخلات سریع، ایمن و بدون درد مورد تایید قرار گرفته است. ما بیش از 13 سال است که از این تکنیک در کلینیک دندانپزشکی Velazquez در مادرید استفاده می کنیم، دندانپزشکان ما در استفاده از آن پیشگام هستند.

همچنین تأیید شده است که استفاده از رادیوگرافی سه بعدی یک عنصر بسیار ارزشمند در درمان است زیرا امکان برنامه ریزی بسیار ایمن تر ایمپلنت ها را فراهم می کند. تجهیزاتی مانند آنچه در جلسه مشاوره در اختیار داریم به ما این امکان را می دهد که از قبل پیش بینی کنیم که چه نوع ایمپلنت قرار است گذاشته شود. همه کلینیک های دندانپزشکی این نوع رادیوگرافی را ندارند، اما زمانی که در دسترس باشد، همانطور که در کلینیک دندانپزشکی ما در مادرید وجود دارد، کیفیت درمان ها به طور قابل توجهی بهبود می یابد.

ایمپلنت های دندانی کوتاه

خانه ایمپلنت 3i Zimmer با سطوح جدید ایمپلنت های تیتانیوم ارتباط برقرار کرده است. به عنوان یک چیز جدید، ایمپلنت های دندانی کوتاه 3i برجسته می شوند. این ایمپلنت‌های کوتاه دندانی به ما امکان می‌دهند که ایمپلنت‌ها و دندان‌ها را در موقعیت‌هایی قرار دهیم که استخوان بسیار کمی وجود دارد، و از دیگر تکنیک‌های تهاجمی‌تر و آسیب‌زا مانند پیوند استخوان یا لیفت سینوس اجتناب کنیم.

بار دیگر ثابت شد که دندانپزشکان مادرید در اوج نوآوری قرار دارند و می توانند به بیماران ما با کیفیت ترین درمان های دندانپزشکی ارائه دهند. ما از خانه ایمپلنت 3i Zimmer برای سازماندهی و تلاش برای ارائه این نوع رویداد در مادرید تشکر می کنیم.

کلینیک Velázquez ما سعی می کنیم آخرین پیشرفت ها را در برخی از آنها ارائه دهیم امکانات مدرن و الف تیم دندانپزشکان آموزش دیده و با تجربه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.