با لیزر از لکه های سیگار روی لثه خداحافظی کنید!

اولین قانون کلی برای لبخند زیبا ، دندان ها و لثه های سالم است. با این حال ، ممکن است لثه ها که به طور معمول باید به رنگ صورتی  باشند ، به دلیل تغذیه ناسالم ، بی توجهی به مراقبت از دهان ، سیگار کشیدن و عوامل ژنتیکی شروع به تیره شدن کنند. این نشانه این است که هم ظاهر زیبایی شما و هم سلامت دهان شما آسیب دیده است.، یکی از کاربردهای زیبایی دندانپزشکی ، “درمان تخلیه لیزر” یک گزینه سالم برای لثه ها است.

توسعه فناوری هر روز یک قدم دیگر به نکته ای که در زیبایی شناسی می رسد ، افزایش می دهد. تحول جدیدی که در نقطه ای بنام “بیش از این نمی توان انجام داد” پدیدار می شود ، آن را به طبیعی بودن مورد نظر نزدیک می کند. در حالی که مواد تولید شده در دندانپزشکی زیبایی ، مواد سفید کننده هماهنگی زیبایی زیبایی سفید را ایجاد می کنند ، آنها همچنین تغییرات و بهبودهایی را در روش های جراحی انجام شده برای لثه ها ایجاد می کنند.

برای یک لبخند کامل ، ظاهر نه تنها دندان بلکه لثه نیز بسیار مهم است.

لبخند زیبا نه تنها با دندان های سفید و معمولی ، بلکه با لثه های سازگار با این دندان ها نیز ممکن است. صحبت در مورد دندانهای زیبایی یا لبخند موثر در افرادی که مشکلات لثه دارند غیرممکن است. هماهنگی رنگ سفید و صورتی ، مرزهای آن و ارتباط آن با لب ها به عنوان یک واقعیت علمی شناخته شده که همیشه گفته شده است ، وارد زندگی ما شده است.

دندانپزشکی زیبایی نیز با تغییر طرح ها و لبخندهای شخصی ، این محدودیت ها را اعمال کرده است. لبخندها تغییر کرده است ، اما لثه ها همیشه به رنگ دلخواه نیستند ، وجود لکه های تیره از جمله مشکلاتی است که باید در دندانپزشکی زیبایی اصلاح شود.

فناوری لیزر رنگ صورتی  را به لثه های شما باز می گرداند.

لثه های صورتی رنگ لثه های سالم و طبیعی هستند. کانون های رنگی سیاه و قهوه ای روی لثه ها ظاهر سالمی ایجاد نمی کنند و از نظر زیبایی چشم نوازی ندارند. ممکن است دلایل مختلفی برای این تغییر رنگ در لثه وجود داشته باشد. سیگار کشیدن از جمله عوامل ژنتیکی است.

برای از بین بردن این رنگ آمیزی روش های جراحی ایجاد شده است. لیزر ، که اکنون ناحیه وسیعی را در دندانپزشکی پیدا کرده است ، به عنوان روش های جراحی ، در درمان هایپرپیگمانتاسیون لثه ها ، یعنی تغییر رنگ های تیره ، گزینه ای موثر است. در حقیقت ، این روش در کلینیک هایی که به طور فعال از لیزر استفاده می شود ، بهترین روش است.

 مزایای لیزر

لیزر دارای مزایای مشخصی در از بین بردن این تغییر رنگ ها در درمان رنگ زدایی است. برخی از مهمترین مزایای آن شکایات ناشی از درد و تورم بعد از عمل و همچنین بیهوشی کمتر هنگام استفاده و بهبودی در مدت زمان کوتاه (حدود 1 هفته) است. در عین حال ، ضد عفونی با لیزر از نظر کنترل عفونت مزیت بزرگی را ایجاد می کند.

پس از استفاده از روش ، یک رنگ قرمز تیره بر روی لثه ایجاد می شود ، سپس این مناطق قرمز با یک لایه سفید پوشانده می شود ، این لایه سفید ، نوار بهبود است ، پس از یک هفته ، لثه ها به رنگ سالم و طبیعی گل رز صورتی می شوند.

اگرچه عود در طی سه سال یا بیشتر به دلیل عواملی مانند سیگار کشیدن مشاهده می شود ، لیزر یک راه حل رضایت بخش در دندانپزشکی زیبایی برای کسانی است که از رنگ لثه و رنگ آمیزی ناراحت هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.