اگر به دنبال تراز کردن موقعیت دندان های خود و رسیدن به لبخندی بی نقص به روشی راحت و زیبایی هستید، این مقاله برای شما مناسب است.

در بریس های نامرئی محبوب ترین درمان ارتودنسی است راحت، زیبایی شناختی و نوآورانه که امروزه در کلینیک های دندانپزشکی پیشرفته وجود دارد. تفاوت بزرگ با براکت های فلزی سنتی در استفاده از آن است ترازهای شفاف و قابل جابجایی برای اصلاح نامناسب بودن دندان ها به جای سیم های فلزی.

انواع براکت های نامرئی در دندانپزشکی پیشرفته Asensio

در کلینیک دندانپزشکی ما با اینویزیلاین کار می کنیم، برند بریس های نامرئی که به ما امکان می دهد بهترین نتایج را به بیماران خود ارائه دهیم.

چند وجود دارد انواع بریس های نامرئی.

  • Invisalign-i7: در ساده ترین موارد استفاده می شود. الاینرها اصلاح دندان ها را با حرکات سبک انجام می دهند و مدت این درمان از همه کمتر است (حدود 2 تا 4 ماه).
  • اینویزیلاین لایت: برای موارد تا حدودی پیچیده تری مانند بسته شدن فضا، چرخش، کمی باز بایت استفاده می شود… ماندگاری آن تقریباً 12/14 ماه است.
  • اینویزیلاین کامل یا جامع: این امکان تغییر مال اکلوژن را در سه سطح فضا فراهم می کند و در پیچیده ترین موارد استفاده می شود. طول مدت درمان طولانی ترین از همه است (بیش از 14 ماه)
  • نوجوان Invisalign: ارتودنسی نامرئی برای بیماران جوان تر. علاوه بر اصلاح مشکلات مال اکلوژن ارائه شده توسط انواع دیگر اینویزیلاین، دارای ویژگی های اضافی مانند کنترل کننده زمان سایش یا چندین مجموعه تراز رایگان است.

مزایای بریس های نامرئی

در مزیت – فایده – سود – منفعت ارائه شده توسط این درمان نوآورانه در مقایسه با ارتودنسی کلاسیک عبارتند از:

  • زیبایی شناسی بیشتر. این بزرگترین مزیتی است که این نوع ارتودنسی ارائه می دهد، زیرا به دلیل شفاف بودن الاینرها، دیگران در هنگام استفاده از ارتودنسی متوجه ارتودنسی نخواهند شد.
  • راحتی بیشتر پارگی با اجزای فلزی از بین می رود.
  • بهداشت بیشتر. این به لطف این واقعیت به دست می‌آید که هنگام غذا خوردن و مسواک زدن دندان‌هایتان باید الاینرها برداشته شوند. به این ترتیب بهداشت دهان و دندان تسهیل می شود، زیرا مانند براکت های فلزی، مواد غذایی روی دندان ها باقی نمی ماند.
  • ایده آل برای بیمارانی که نوعی حساسیت به فلزات دارند.

در Asensio Advanced Dentistry ما این موارد را داریم دارای گواهی الماس، بالاترین گواهینامه ای که اینویزیلاین ارائه می دهد و گواهی بر تجربه عالی و درصد موفقیت بالای دکتر لانوزا می باشد.

برای اولین بازدید خود از کلینیک دندانپزشکی در تهرانپارس وقت بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.