به لطف پیشرفت تکنولوژی، درمان‌های بالینی دستخوش تغییراتی شده‌اند که هم از نظر راحتی و هم در بهبود سلامت دندان‌ها مزایای زیادی برای بیماران دارد.

همراه با این پیشرفت ها، به اصطلاح زیبایی زیستی دندان. اما بیو زیبایی دندان شامل چه چیزی است؟

بیو زیبایی دندان چیست؟

بیو زیبایی دندان یک رشته دندانپزشکی است که مبتنی بر حفظ بافت های سخت، عدم تهاجمی اندام پالپ و احترام به بیومکانیک دندان برای از بین بردن خطرات و جلوگیری از شکننده شدن دندان و حصول نتایج زیبایی بر روی لبخند بیمار است.

به این ترتیب، زیبایی زیستی دندان، تکنیک های مختلف ترمیم را گرد هم می آورد که این اصول را رعایت می کنند. از جمله این تکنیک ها می باشد بریس های نامرئی Invisalign

رابطه بین ارتودنسی نامرئی و زیبایی زیستی دندان

در نشریات دیگر در مورد روش اینویزیلاین، مراحل درمان، قیمت آن و غیره صحبت کرده ایم. امروز ما به شما می گوییم رابطه بین اینویزیلاین و زیبایی زیستی دندان.

در ارتودنسی سنتی، در زمان برداشتن براکت های فلزی، علائمی وجود دارد که دندان دچار ریزش عاج ناشی از سیستم چسبندگی شده است. با اینویزیلاین و استفاده از آتل های نامرئی متحرک، از استفاده از سیستم های چسبندگی اجتناب می شود، بنابراین خطر شکستگی های کوچک را از بین می برد و به طور قابل توجهی خطر ایجاد حفره ها و شرایط را کاهش می دهد.

در دندانپزشکی زعفرانیه ما یک کلینیک تخصصی ارتودنسی نامرئی. ما … را داریم دکتر لانوزا، که دارای دسته بندی است الماس (بالاترین رده اعطا شده توسط Invisalign)، که به دکتر دریافت کننده برای موارد موفقیت آمیز انجام شده و تخصص درمانی آنها تحسین زیادی می کند.

هم اکنون با تماس با شماره 963 82 55 77 یا ارسال ایمیل به دندانپزشکی زعفرانیه قرار خود را رزرو کنید. اولین بازدید شما رایگان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.