بلوک موضوعی بزرگ دیگر بلوک موضوعی مربوط به است ریشه دندان. به خصوص پیشرفت های جدید در درمان ریشه و دانش جدید برای جلوگیری از شکستگی ریشه. نشان داده شده است که رادیوگرافی سه بعدی یک عنصر تشخیصی اساسی برای درمان ریندودنتیکس است.

به همین ترتیب، دکتر ما در سخنرانی های کنگره شرکت کرد. در دکتر پاتل و دکتر آرانگورن استفاده از CBCT یا رادیولوژی سه بعدی را به عنوان یک سلاح ضروری امروزه در تشخیص صحیح موارد بالینی برجسته کرد. مطمئناً آنچه را که می بینیم به خوبی درمان می کنیم و به لطف این سیستم امروزه می توانیم آناتومی دندان را قبل از درمان ریشه به صورت سه بعدی ببینیم و به این ترتیب با موفقیت موفق به درمان تمام کانال های دندان و همچنین تشخیص شقاق می شویم. ، تحلیل ها ، ضایعات بزرگ پری آپیکال و سایر آسیب شناسی های قبلی.

سایر دندانپزشکان دوست دارند دکتر دبلیو پرتوت وی در مورد درمان مجدد و اهمیت دقت در انتخاب مواردی که باید درمان شود، گفت، زیرا اگر دندان دارای ترک قبلی باشد، درمان مجدد راه حل نخواهد بود، اما اگر دندان دارای آسیب شناسی باکتریایی باشد، یک درمان مجدد خوب درصد بالایی از موفقیت را تضمین می کند. . .

کنفرانس از دکتر آریاس بدون شک از نظر ایده های عملی ارائه شده بهترین بود و اظهار داشت که چقدر مهم است که دندان ریشه برای جلوگیری از شقاق یا شکستگی، به خوبی شناخت اکلوژن بیمار و دستیابی به توانبخشی صحیح ضروری است. دندان بدون کشش کار می کند. . وی در مورد این واقعیت اظهار داشت که امروزه بسیاری از دندان‌ها را می‌بینیم که قبل از انجام هر گونه درمانی پر از ترک یا ریزترک هستند، صرفاً به این دلیل که برای مدت طولانی در نتیجه جویدن و عادات پارافانکشنالی مانند دندان قروچه که یک آسیب شناسی است، بیش از حد بارگذاری شده‌اند. در سوالات ما بسیار مکرر است. این می تواند موفقیت درمان ما را به خطر بیندازد، و تشخیص صحیح آن مهم است زیرا دندان ترک خورده تنها با کشیدن دندان قابل درمان است.

اندودنتیکس دندان‌ها را نجات می‌دهد و می‌تواند در دندان‌هایی با آسیب‌های قبلی استخوان ایجاد کند، اما نباید در سه مورد انجام شود: در دندان‌های ترک‌خورده، در دندان‌های غیرقابل ترمیم با تخریب شدید تاجی و در دندان‌هایی با پیش آگهی پریودنتال به خطر افتاده. در این موارد، ایمپلنت راه حل مناسبی است.

در دکتر مرکاده او به موضوع تحلیل تهاجمی ریشه و نحوه عمل در برابر تروما هنگام بیرون آمدن دندان از دهان (یا دچار کنده شدن دندان) پرداخت. کاشت مجدد آن خیلی زود برای جلوگیری از تحلیل وحشتناکی که منجر به از دست دادن دندان می شود مهم است.

بزرگنمایی یکی دیگر از موضوعاتی بود که در ارائه ها وجود داشت و اینکه چگونه به ما متخصصان ریشه کمک می کند تا خوب ببینیم تا آن را بهتر انجام دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خروج از نسخه موبایل