این می تواند در حال حاضر در سینما، یک گردهمایی خانوادگی یا در میانه سفر باشد، در کمترین لحظه ای که می توانیم به آن برسیم. دندانپزشک اورژانسی داشته باشید. وقتی با این اتفاق پیش بینی نشده مواجه می شویم، منطقی ترین چیز این است که فکر کنیم باید برویم دندانپزشک در اسرع وقت در والنسیا با این حال، چه چیزی را می توانیم اورژانس دندان در نظر بگیریم و چه چیزی را نه؟

دندانپزشک اورژانسی چیست؟

وقتی به یک اورژانس دندانپزشکی فکر می کنیم، رایج ترین چیز این است که فکر کنیم در یک شکستگی دندان یا از دست دادن دندان. و اگرچه این موارد در واقع یک اورژانس دندانپزشکی هستند، اما آنها نیز هستند ما می توانیم خود را با نوع دیگری از وضعیت اضطراری روبرو کنیم که نیاز به توجه فوری دارد.

زمانی که داریم می توانیم به عنوان یک مورد فوری در نظر بگیریم درد یا ناراحتی که در دهان متوقف نمی شود، یا داشتن را دندان ها یا لثه های آسیب دیده در اثر ضربه. در این موارد لازم است در اسرع وقت به دندانپزشک مراجعه شود تا از عوارض احتمالی جلوگیری شود.

نمونه هایی از اورژانس های دندانپزشکی

در اینجا تعدادی را قرار می دهیم موارد دندانپزشک اورژانسی، اما به خاطر داشته باشید که ممکن است بیشتر از موارد ذکر شده باشد:

عصب تحت تأثیر پوسیدگی عمیق

وقتی یک پوسیدگی به موقع درمان نمی شود، پیشرفت می کند و می تواند عصب را تحت تأثیر قرار دهد. وقتی این اتفاق می‌افتد معمولاً a تولید می‌کند درد و تورم شدید در دندان حتی باعث عفونت می شود.

اگر درد با داروهای ضدالتهابی کاهش پیدا نکرد، لازم است به کلینیک دندانپزشکی مورد اعتماد خود یا به کلینیک دندانپزشکی با اورژانس مراجعه کنید، اگر روز غیر کاری یا تعطیل است.

خونریزی دندان بعد از درمان دندان

اگر پس از انجام درمان های دندانپزشکی مانند کشیدن دندان یا کاشت ایمپلنت، شروع به تجربه یک خونریزی که متوقف نمی شود، لازم است به دندانپزشکی که درمان مذکور را انجام داده مراجعه کنید.

برای جلوگیری از این امر، لازم است دستورالعمل های بهبودی را که دندانپزشک به شما داده است، دنبال کنید. اما اگر به هر حال این اتفاق بیفتد، باید با گازی که با پراکسید هیدروژن مرطوب شده است فشار وارد کنید تا خونریزی را متوقف کنید. همچنین لازم است از شستشوی دهان با آب برای تشکیل لخته های خونی که خونریزی را متوقف می کند خودداری شود.

اگر خونریزی ادامه داشت باید برو به کلینیک دندانپزشکی در اسرع وقت.

شکستگی دندان

اگر دریافت کنیم ضربه بسیار قوی به دهانو یا حتی با اعمال نیروی زیاد هنگام جویدن، می توانید هر یک از دندان های ما را بشکند.

اگر بعد از شکستگی متوجه شدیم که درد بسیار شدیدی وجود دارد، ممکن است شکستگی عصب دندان را درگیر کرده باشد. در این موارد لازم است متخصص در اسرع وقت شکستگی را ارزیابی کند.

از دست دادن یک دندان

اگر بعد از ضربه، نه تنها دچار شکستگی شده ایم، بلکه شکستگی باعث شکستگی شده است از دست دادن دندان به طور کامل، ما باید دندانپزشک اورژانسی پیدا کنید.

برای این مهم است که اگر قسمت شکسته را در اختیار داریم برداریم. از دست زدن به ریشه خودداری کنید و به کلینیک اورژانس مراجعه کنید. هر چه زودتر به دندانپزشک مراجعه کنید، شانس بیشتری برای کاشت مجدد وجود دارد.

انواع دیگر اورژانس های دندانپزشکی

سایر موارد اضطراری که می توانیم تجربه کنیم عبارتند از:

شکستگی فک
نیش های ضربه ای روی زبان و مخاط
مشکل در بلع مربوط به مشکل دندان
پارگی یا ناهماهنگی پروتزها یا ارتودنسی

اگر یکی از اینها را دارید اورژانس های دندانپزشکی یا موارد دیگری که به نظر شما نیاز دارند مداخله متخصص دندانپزشکی، به یاد داشته باشید که در Asensio Advanced Dentistry ما یک سرویس داریم 24 ساعت یک تور کلینیک اورژانس دندانپزشکی جایی که ما می توانیم به هر نوع فوریتی که دارید رسیدگی کنیم. برای انجام این کار، باید با شماره تلفن اضطراری ما تماس بگیرید: 963 82 55 77.

خود را به دست درا آسنسیو و دکتر لانوزا و تیم متخصصان آنها بسپارید و از مزایای رفتن به بهترین کلینیک دندانپزشکی در والنسیا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.