در کلینیک دندانپزشکی Velázquez ما بیش از 12 سال است که از این فناوری استفاده می کنیم. https://www.clinicadentalvelazquez.com/radiografia-tridimensional/ در این مدت متخصصان اندودنتیست ما اثربخشی این ابزار تشخیصی را به اثبات رسانده اند. یکی از رایج ترین کاربردها برای درمان مجدد یا رندودنتیکس است: اگر آناتومی ریشه دندان ریشه را بدانیم، انجام رندودنتیکس برای ما راحت تر است.

در این راستا، اهمیت دانستن آناتومی دندان: دانستن دقیق آناتومی داخلی هر دندانی که قرار است ریشه دندان را درمان کنیم، ضروری است تا تمامی کانال های ریشه درمان شوند و هیچ کدام را نادیده نگیریم که منجر به شکست ریشه می شود.

آگاهی از آناتومی دندان به ویژه در درمان های ریشه دندان ضروری است. هدف اندودنتیست نجات دندان است، در مورد رندودنتیکس مشکل تر است، اما آگاهی از آناتومی دندان به موفقیت رندودنتیکس کمک می کند.

همانطور که در https://www.clinicadentalvelazquez.com/tratamientos/reendodoncia/ نشان می‌دهیم، درمان ریشه در صورتی امکان‌پذیر است که ابزار تشخیصی کافی در دسترس باشد و توسط متخصصان مجرب و آموزش دیده انجام شود.

او همچنین این ایده را برجسته کرد که روند فعلی ایجاد حفره‌های بازکننده است که به طور فزاینده‌ای کوچک‌تر و محافظه‌کارتر می‌شوند، از آنجایی که مقاومت یک دندان ریشه به دست می‌آید، ساختار دندان سالم‌تر باقی می‌ماند، و این یک چالش برای متخصصان است که از طریق آن کار کنند. نوع حفره های فوق محافظه کار که به دندان اجازه می دهد تا حد امکان دست نخورده بماند. به لطف بزرگنمایی با سیستم های بزرگنمایی مانند عینک های دوچشمی، ما می توانیم این کار را در تمرین خود انجام دهیم.

استفاده از تکنیک های کم تهاجمی است که در اندودنتیکس اعمال می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.