زیبایی دندان

به لطف کاربردهای زیبایی دندان، مشکلات موجود در دندان ها و لثه ها اصلاح شده و لبخندی زیبا به دست می آید. هدف از زیبایی دندان حفظ نظم دندان ها، بهبود ساختار آن ها و زیباتر شدن رنگ و شکل آن ها است تا بتوانید با اطمینان لبخند بزنید.

زیبایی دندان چگونه انجام می شود؟

مشکلاتی که در ظاهر کلی دندان ها وجود دارد با زیبایی دندان حل می شود تا ظاهر دندان و لبخند بهتری داشته باشد. دندانپزشک زیبایی معاینات لازم را برای تعیین روش درمانی برای نیاز فرد انجام می دهد.

بسیاری از مشکلات مانند مشکلات دندانی ارتودنسی، ناسازگاری فک، تغییر رنگ دندان، کجی دندان ها را می توان با زیبایی دندان برطرف کرد. پس از انجام معاینه زمانی توسط دندانپزشک، معاینه رادیولوژیک انجام می شود. نیازهای بیمار با اندازه گیری پروفایل چانه تعیین می شود. پس از اینکه برنامه درمانی با توجه به نیاز بیمار تهیه شد، بدون انحراف از ظاهر طبیعی دندان، ظاهر بهتری به دست می آید.

در محدوده دندانپزشک زیبایی چه کارهایی انجام می شود؟

امروزه با پیشرفت های صورت گرفته در درمان های زیبایی دندان، روش های مختلفی برای دستیابی به لبخندی بی نقص اعمال می شود. این روش ها در محدوده دندانپزشکی زیبایی برای ایده آل کردن لبخند و دندان ها اعمال می شود. زیبایی لبخند، زیبایی لثه (زیبایی صورتی)، سفید کردن دندان، کاربردهای باندینگ کامپوزیت، کاربردهای لمینت چینی، روکش های چینی کامل زیبایی و کاربردهای ایمپلنت.

طراحی لبخند

طراحی لبخند به این منظور است که دندان ها و لثه ها را به دلایل مختلف با در نظر گرفتن شکل صورت و نیازهای بیمار تا حد امکان زیبا و طبیعی کند. طراحی لبخند که یکی از اولین مفاهیمی است که در حوزه دندانپزشکی زیبایی گنجانده شده است، با اعمال بسیاری از روش ها در کنار هم و کاملا شخصی انجام می شود.

رویه ها شامل طراحی لبخند؟

از آنجایی که نیازهای هر بیمار متفاوت خواهد بود، روش هایی که باید انجام شوند به صورت جداگانه تعیین می شوند. هنگام تعیین روش های طراحی لبخند، عواملی مانند ویژگی های صورت، جنسیت، سن و انتظارات بیمار در نظر گرفته می شود. هنگام شروع طرح لبخند، در وهله اول پوسیدگی های موجود روی دندان ها درمان شده و فرآیند تمیز کردن دندان اعمال می شود. سپس با توجه به نیاز بیماران اقدامات دیگری آغاز می شود. این معاملات عمدتاً عبارتند از; جبران کمبودهای دندانی به نام ژنژیوکتومی با کاربرد ایمپلنت و پروتز، لمینت ها و روکش های چینی، روکش های زیرکونیوم و درمان های ارتودنسی.

چگونه طراحی لبخند بزنیم؟

از آنجایی که هر بیمار دارای ساختار منحصر به فرد دهان و دندان است، طراحی لبخند یک استاندارد به نظر می رسد، اما یک درمان است که باید به صورت جداگانه انجام شود. برای طراحی لبخند ابتدا نیازهای دندان های بیمار برآورده می شود. سپس اقدامات لازم برای ارائه ایده آل ترین و زیباترین لبخند انجام می شود. اگر پس از انجام طرح درمانی نیازی به درمان ارتودنسی نباشد، ابتدا اختلالات سطح در لثه ها مرتب می شود. در صورت وجود دندان های از دست رفته، دندان های از دست رفته با ایمپلنت تکمیل می شوند. در صورت لزوم، سفید کننده اعمال می شود. سپس بدشکلی های دندان با پرکردن های کامپوزیت زیبایی اصلاح می شود. در مواردی که این روش ها کافی نباشد، لمینت ها و روکش های چینی و روکش های زیرکونیومی وارد عمل می شوند. در تمام کاربردهای لثه ای و دندانی، طرحی که باید انجام شود با در نظر گرفتن شکل و کانتور لب نهایی می شود.

قیمت زیبایی دندان و طراحی لبخند

از آنجایی که زیبایی دندان و طراحی لبخند که برای رفع مشکلات دندان ها و لثه ها، اصلاح ساختار کلی دندان ها و ارائه لبخند زیبایی انجام می شود، درمان های کاملا شخصی هستند، قیمت آن ها نیز بسته به فرد متفاوت است. قیمت طراحی لبخند و زیبایی دندان; با توجه به خواسته ها و نیازهای بیمار، اندازه مشکل در دندان های او و تخصص پزشکی که درمان را اعمال می کند، متفاوت است. اگر می خواهید اطلاعات دقیق تری در مورد زیبایی دندان و قیمت طرح لبخند کسب کنید، می توانید با کلینیک ما تماس بگیرید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.