مراقبت از زیبایی در ایمپلنت های دندانی به طور فزاینده ای هدف اصلی متخصصان در بخش دندانپزشکی است.

به همین دلیل متخصص پریودنتیکس ما، دکتر کارلوس سلوا، در دوره آموزشی “زیبایی در ایمپلنت های دندانی بخش قدامی” که از 23 تا 26 سپتامبر در مونیخ به سرپرستی پروفسور دکتر Markus B. Hürzeler DMD، PhD برگزار شد، شرکت کرده است. ایمپلنتولوژیست، پریودنتیست، متخصص پریودنتولوژی انجمن پریودنتولوژی سوئیس و دانشیار بالینی در دانشگاه تگزاس در هیوستون.

زیبایی شناسی در ایمپلنت های دندانی

دکتر کوزلر یکی از معتبرترین چهره های جهان در زمینه درمان های لثه و زیبایی در کاشت دندان بافت نرم روی ایمپلنت های دندانی است. در این دوره 18 دندانپزشک از سراسر اروپا شرکت کردند.

دندانپزشکی-مادرید-زیبایی-ایمپلنت-1

در میان دیگر نوآوری های پیشگام این تکنیک ها، پیوند بافت همبند برجسته شده است که با قرار دادن میکروسرجری بدون ایجاد برش ترشح، حجم بافت نرم اطراف گردن ایمپلنت دندانی را افزایش می دهد. زیبایی دندان با دستیابی به کانتور لثه طبیعی تر به طور قابل توجهی بهبود می یابد.

پس از از دست دادن دندان، از دست دادن استخوان و در نتیجه نقص حجمی طبیعی است. با روش‌های معمول کاشت ایمپلنت دندان، این عیب اصلاح نمی‌شود و با وجود اینکه می‌توان ایمپلنت و متعاقباً دندان را گذاشت، اما نقص زیبایی آن مشخص است. با این پروتکل جدید، بافت نرمی از مخاط بیمار گرفته می شود و با تکنیک بسیار دقیق و با حداقل ضربه در ناحیه ای که قرار است حجم آن افزایش یابد، قرار می گیرد و ظاهر و زیبایی لثه اطراف ایمپلنت را بهبود می بخشد.

سایر تکنیک ها و پیشرفت ها در مواد روکش دندان و در درمان سطحی تیتانیوم در ایمپلنت های دندانی نیز مورد بحث قرار گرفت.

اگر اطلاعات بیشتری می خواهید، توصیه می کنیم با متخصص ما تماس بگیرید.

کلینیک دندانپزشکی ولاسکوئز
آخرین مطالب از Clínica Dental Velázquez (همه چیز را ببینید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.