سفید کردن کامل دندان

این یکی از رایج ترین موارد در سفید کردن دندان است. مواردی که در طی سالیان مینای دندان به دلیل موادی مانند تنباکو، نوشیدنی های رنگی و غیره رنگ تیره به خود گرفته است و سفید کردن دندان راه حل مناسبی برای بهبود زیبایی دندانی بیمار است.

سفید کردن دندان جلسه اول سفید کردن دندان:تن رنگ اولیه را بررسی می کنیم تا در پایان درمان اثر سفید شدن را در هر بیمار بررسی کنیم تون اولیه: A4 (تن زرد تیره)
سفید کردن دندان جلسه دوم سفید کردن دندان:اگرچه رنگ هنوز نهایی نشده است، اما بررسی می کنیم که چگونه مینا نسبت به تن اولیه ای که داشتیم روشن می شود. تن متوسط:
سفید کردن دندان سومین جلسه سفید کردن دندان:پس از چند روز انتظار پس از آخرین جلسه سفید کردن، رنگ نهایی مینا و موفقیت در سفید شدن را بررسی می کنیم و در نتیجه تصویر بیمار را جوان می کنیم.تن نهایی: A2 (تن سفید)

سفید کردن داخلی دندان

گاهی اوقات موارد خاصی را پیدا می کنیم که نیاز به درمان سفید کننده خاصی دارد.سفید کننده داخلی“.

مواردی است که دندان تحت درمان ریشه قرار گرفته یا ضربه خورده است و مینای دندان به مرور رنگ تیره به خود گرفته است.

برای این کار از سفید کننده داخلی دندان استفاده می کنیم و با استفاده از ریشه دندان داخل آن، محصول سفید کننده را هم به صورت داخلی و هم خارجی اعمال می کنیم.

در این موارد، آنچه ما باید به آن دست یابیم نه تنها سفید کردن، بلکه دستیابی به لحنی است که آن دندان را با بقیه دندان ها مطابقت می دهد.

سفید کردن دندان مادرید جلسه اول سفید کردن دندان:در اولین ویزیت به وضوح متوجه می شویم که کدام دندان باید درمان شود. پس از تمیز کردن دندان در روزهای قبل، درمان سفید کردن دندان را شروع می کنیم.
سفید کردن دندان مادرید جلسه دوم سفید کردن دندان:ما مشاهده می کنیم که چگونه دندان در حال روشن شدن است و به رنگ مشابهی با دندان های دیگر دست می یابد. گردن همان چیزی است که طول می کشد تا رنگ ایده آل را بگیرد.
سفید کردن دندان مادرید سومین جلسه سفید کردن دندان:در حال حاضر با آخرین جلسه انجام شده، می بینیم که چگونه توانسته ایم آن دندان را با بقیه مطابقت دهیم.

سفید کردن زیبایی دندان برای لکه های روی مینا

سفید کردن دندان همچنین می تواند یک درمان زیبایی برای کاهش یا پنهان کردن لکه های خاصی باشد که برخی از دندان ها به دلیل نقص مینای دندان دارند.

این نقایص مینای دندان می‌تواند از لکه‌های سفید (هیپوپلازی) یا لکه‌های قهوه‌ای (فلورزیس) متغیر باشد، که پس از سایر درمان‌هایی که قادر به از بین بردن آنها نبوده‌اند، آن‌ها را با سفید کردن دندان درمان می‌کنیم (به بخش “فلوریداسیون دندان” مراجعه کنید).

سفید کردن دندان
سفید کردن دندان مادرید

بازدید اولیه:

در این تصاویر می‌توان از لکه‌های سفید رنگی که با مینای بقیه دندان‌ها در تضاد است، قدردانی کرد. برای کمک به کاهش آنها، ما از سفید کردن دندان برای یکسان کردن رنگ مینا استفاده می کنیم.

سفید کردن دندان مادرید

نتیجه بعد از بلیچینگ:

پس از 3 جلسه سفید کردن، می‌توان دید که چگونه توانسته‌ایم رنگ مینای تمام دندان‌ها را یکسان کنیم و لکه‌های سفید اولیه را تقریباً بدون توجه بهبود بخشیم و زیبایی دندانی بیمار را به طور قابل توجهی بهبود بخشیم.

کلینیک دندانپزشکی ولاسکوئز
آخرین مطالب از Clínica Dental Velázquez (همه چیز را ببینید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.