دکتر ادواردو آسین، از کلینیک Velázquez، در هفدهمین سمپوزیوم ایمپلنت دندانی Zimmer Biomet که در تاریخ 17-19 ژانویه در مادرید در نمایشگاه تجاری مادرید برگزار شد، شرکت کرده است.

آخرین پیشرفت ها در رابطه با ایمپلنت های دندانی و فناوری های جدید بررسی شده است. آنها ارائه هایی را برجسته کرده اند که در آنها بهترین تکنیک ها برای بهبود زیبایی در ایمپلنت های دندانی در ناحیه ثنایا نشان داده شده است. نحوه استفاده از پیوند استخوان، بهترین مواد برای پیوند استخوان و تکنیک های فلپ برای بازیابی استخوان از دست رفته و قرار دادن ایمپلنت های دندانی.

کارشناسان بین المللی پروتکل های خود را برای اطمینان از اینکه ایمپلنت ها می توانند همزمان با کشیدن دندان ها قرار داده شوند، افشا کرده اند. بارگذاری فوری یکی دیگر از موضوعات ستاره ای در ارائه سخنرانان بوده است: نحوه قرار دادن همزمان ایمپلنت و پروتز – پروتز – و کوتاه کردن زمان انتظار از زمان کاشت ایمپلنت تا قرار دادن دندان های ثابت.

و البته موضوع دیگری که در مقالات متعددی در این سمپوزیوم ایمپلنت دندان که در مادرید برگزار شد وجود داشته است، فناوری های جدید تصویربرداری سه بعدی است که در جراحی ایمپلنت و قالب گیری اعمال می شود.

دکتر ادواردو آسین

یک بار دیگر ما بررسی کردیم که چگونه همه پیشرفته ترین تکنیک ها در کلینیک دندانپزشکی Velázquez در مادرید در دسترس هستند. به طور خاص و به خصوص کاشت ایمپلنت های دندانی بدون جراحی، تکنیکی که دکتر ادواردو آسین از پیشگامان آن است. ایمپلنت دندان بدون جراحی

همچنین برداشتن قالب با اسکنر داخل دهانی با ابزارهای جدیدی که کلینیک دندانپزشکی ولاسکوئز از ماه ها قبل در اختیار دارد: دیگر نیازی به استفاده از سیلیکون – خمیری که در دهان گذاشته شده است – برای برداشت و خارج کردن آزمایشگاه نیست. مدل ها و دندان های روی ایمپلنت

برنامه گسترده ای از مداخلات که در آن دندانپزشکان معتبر شرکت کرده اند: سمپوزیوم ایمپلنت های دندانی Zimmer Biomet

کلینیک Velázquez در مادرید، در Barrio de Salamanca است و ما دندانپزشکان متخصص در کاشت دندان، ارتودنسی، پریودنتیکس، ریشه و غیره را در اختیار شما قرار می دهیم.

از کلینیک دندانپزشکی ما وقت بگیرید. اولین بازدید رایگان است. ما ایمپلنت های دندانی با کیفیت را با قیمت مناسب قرار می دهیم.

دکتر ادواردو آسین پزشک جراح، متخصص کاشت دندان در مادرید و عضو کالج دندانپزشکان مادرید است. عضو کالج دندانپزشکان مادرید

کلینیک دندانپزشکی ولاسکوئز
آخرین مطالب از Clínica Dental Velázquez (همه چیز را ببینید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.