محتوای کنگره SECOM بر استفاده از فناوری‌های جدید تصویربرداری سه بعدی و کاربرد آنها در تشخیص و قرار دادن ایمپلنت‌های دندانی با هدایت کامپیوتری تمرکز خواهد کرد، پیشرفت‌هایی که به تکنیک‌های جراحی کم تهاجمی تبدیل می‌شوند و از جمله مزایای دیگر، قرار دادن دندان های موقت بلافاصله پس از جراحی

در عین حال، جایگزین های درمانی برای بیماران مبتلا به نقص استخوان در فک ها و همچنین روش های بازسازی پیشرفته برای توانبخشی آنها با ایمپلنت های دندانی مورد توجه قرار خواهد گرفت.

همچنین در کنگره SECOM کاربردهای تصویربرداری سه بعدی در جراحی دهان، جراحی هدایت شده با بارگذاری فوری و جراحی ناهنجاری های دندانی صورت با اسپلینت های استریولیتوگرافی پیش بینی خواهد شد. به طور خاص، دو مشکل بالینی مورد توجه قرار خواهد گرفت: توانبخشی با پشتیبان ایمپلنت بیماران مبتلا به ناهماهنگی های شدید بین فک بالا، که در آن قبل از جراحی پروتز، ایمپلنت و پروتز باید ترکیب شوند، و گزینه های درمانی برای توانبخشی بخش خلفی فک پایین آتروفیک.

در زمینه جراحی پیشرفته و ایمپلنت و تصویربرداری دیجیتال دندان و فک و صورت به عنوان مهمترین رویداد سال در زمینه تکنیک های ایمپلنت کامپیوتری و جراحی کم تهاجمی معرفی می شود.

بیش از 450 متخصص در دوازدهمین کنگره جراحی دهان و ایمپلنتولوژی SECOM که توسط (انجمن جراحی دهان و فک و صورت اسپانیا) از روز پنجشنبه سوم در پامپلونا برگزار می شود، حضور خواهند داشت.

کلینیک دندانپزشکی ما یک مرکز ایمپلنت در قم است که در آن درمان ها توسط متخصصان انجام می شود. ما امکانات مدرن، تکنولوژی روز و متخصصان مجرب با دانش خاص در هر نوع درمان را در اختیار شما قرار می دهیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.