سلام خوانندگان!! آیا از شنیدن اینکه حفره جدیدی دارید یا لثه هایتان هنوز خونریزی می کند خسته شده اید؟ با این حال، شما نخ دندان می کشید، مسواک می زنید، و آیا آن درمان های فلوروئیدی که مطب دندانپزشکی توصیه می کند، انجام می دهید؟ لطفاً در 10 نوامبر ساعت 11 صبح به وقت اقیانوس آرام به من بپیوندید تا با دکتر جوسلین استرند از تحقیقات زیست گیاه شناسی در مورد علل واقعی، واقعی و ریشه ای بیماری های دندانی و آنچه که می توانید برای شکست دادن و شکست پوسیدگی و بیماری لثه انجام دهید صحبت می کنم. -راه منطقی

بیماری های دندان در سطح همه گیر هستند و کاری که ما در دندانپزشکی انجام می دهیم واقعاً به خوبی کار نمی کند. باید از خود بپرسیم که چرا دندان ها، سخت ترین ماده بدن که سخت تر از الماس است، در حال ذوب شدن است. چرا زمانی که انسان ماقبل تاریخ هرگز مسواک نمی زد یا نخ دندان نمی کشید (و ما روزانه این کار را می کنیم!) و او هر 32 دندان را در وضعیت سالم داشت، لثه های ما خونریزی می کنند و استخوان ها حل می شوند. من با دکتر استرند ملاقات کردم تا این راز را کشف کنم.

ما راه‌حل‌های بهتری نسبت به تراشیدن دندان‌ها (که آنها را حساس می‌کند اما سالم‌تر می‌کند)، دهانشویه‌های ضد باکتری (که در واقع فشار خون را افزایش می‌دهند) یا مالیدن فلوراید (یک نوروتوکسین!!) روی دندان‌ها مورد بحث قرار خواهیم داد.

سال‌ها و سال‌ها همه چیز را در مورد “بهترین” خمیردندان‌ها، تکنیک‌های بهتر مسواک زدن و البته نحوه صحیح نخ دندان کشیدن به بیمارانم آموزش دادم. اما، متأسفانه، آنها بارها و بارها با دهانی پر از خونریزی لثه، حفره های جدید، و سطح ناامیدی از من و دندانپزشکی بازگشتند، زیرا آنها هنوز برای به دست آوردن یک دهان سالم تلاش می کردند. از خودم پرسیدم که چه چیزی را از دست داده‌ام و چه کار اشتباهی انجام می‌دهم- آنها همان‌طور که از آنها خواسته بودم، دندان‌هایشان را می‌مالیدند/می‌چکیدند و می‌چرخانند. آنها خود را به دلیل نیاز به دندان مصنوعی کنار گذاشتند. نه! این خوب نبود.

می دانستم که باید راه بهتری وجود داشته باشد. من به کند و کاو ادامه دادم تا پاسخی برای علل ریشه ای بیماری های دندانپزشکی مدرن بیابم. این من را به دنیای دندانپزشکی بیولوژیکی و حتی بهتر از آن، بهداشت بیولوژیکی دندان (و بله، من مغرضانه) و حتی پیشگیرانه تر و پیشگیرانه تر هدایت کرده است. من قبلاً با میکروسکوپ کنتراست فاز و استفاده از ازن به آن سمت می رفتم اما حتی به اطلاعات بیشتری نیاز داشتم. و، با کمال تعجب، متوجه شدم که علت اصلی آن در دهان نیست.

لطفا تاریخ را ذخیره کنید! اکنون ثبت نام کنید تا در 10 نوامبر ساعت 11 صبح به وقت اقیانوس آرام به ما بپیوندید و دکتر استرند و من به صورت زنده صحبت می کنیم! در مورد بیماری های دندانی و عمیق تر به نحوه شکست و شکست پوسیدگی و خونریزی لثه با “بیولوژیکی” بیشتر نگاه کنید. و آیا ذکر کردم: رایگان است!!

مشتاق دیدن تو در آنجا هستم.

اکتبر ماه ملی بهداشت دهان و دندان است، بنابراین یک متخصص بهداشت را در آغوش بگیرید و به آنها بگویید که از زحمات آنها قدردانی می کنید. (کار بسیار سختی است و آنها تمام تلاش خود را برای شما انجام می دهند.)

به لبخند زدن ادامه بده و بیا همین الان به ضبط گوش کن:

به روز رسانی: این لینک به وبینار است: https://biocidin.wistia.com/medias/yhqdl61a1t

در آغوش همه شما،

باربارا تریتز RDH

سوپر قهرمان مراقبت های بهداشتی دندانپزشکی Bio-Logical و بهداشتگر در آغوش گرفتن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.