زیبایی شناسی دندانپزشکی

این فرایندی است که باید پس از روکش لمینت سرامیکی با دقت انجام شود. پس از اتمام عمل ، مراقبت باید بسیار جدی گرفته شود و دستورالعمل های داده شده توسط پزشک شما باید به روشی تعیین شده دنبال شود.

روکش لمینت

روکش های لمینت سرامیکی پوشش های محافظ نازک “سرامیکی” هستند که به صورت لایه لایه در جلوی دندان های شما قرار دارند. روکش لمینت سرامیکی توانایی کاهش دندان ها را تقریباً میلی متر دارند. آنها به عنوان یک روش برگشت پذیر در نظر گرفته نمی شوند.

یکی دیگر از مراحل روکش لمینت سرامیکی نیازی به استخراج ندارد. ورقه های سرامیکی Ultra Thin که نیازی به حفاری ندارند و به آنها “پوشش غیر آماده” می گویند. روکش های لمینت سرامیکی معمولاً با توجه به ترجیح بیمار انتخاب می شوند.

بنابراین ، روکش لمینت بعد از لمینت سرامیکی چگونه کار می کند؟ ونیرهای لمینت سرامیکی در جایی که پیوندی محکم دندان ، پیوند کامپوزیت-دندان-مینای دندان ایجاد می شود ، با یک فرآیند ویژه اتصال دندان به دندان شما متصل می شوند. این فرآیند با یک نتیجه بادوام و طولانی مدت پوشش سرامیکی را به مینای دندان می چسباند.

بعد از لمینت سرامیکی

حساسیت به سرما و سایر مواد غذایی حداکثر تا یک هفته پس از لایه های سرامیکی قابل مشاهده است. زمان خاصی لازم است تا دندان ها با شکل جدید سازگار شوند. بیمار که به ساختار قدیمی دندان عادت می کند ، در مدت زمان مشخصی به دندانهای جدید خود عادت می کند. با این حال ، این دوره معمولاً بسیار کوتاه است.

بعد از لمینت سرامیکی ، خرد کردن غذاهای پوسته شده با دندان بسیار خطرناک است. عاداتی مانند باز کردن درب بطری و خوردن یخ به دندان های لمینت آسیب می رساند. اگر مشکلی در فشار دادن یا سنگ زنی دارید ، قبل از درمان آن را با دندانپزشک خود به اشتراک بگذارید. اگرچه تعیین طول عمر خاص برای روکش های لمینت صحیح نیست ، اما به طور متوسط ​​10 سال است.

مراقبت از لامینا از سرامیکی

مراقبت از دندان بعد از روکش لمینت سرامیکی تفاوت چندانی با دندان طبیعی شما ندارد. عادت شما به مسواک زدن و نخ دندان کشیدن به طور منظم دو بار در روز کافی خواهد بود. علاوه بر این ، بررسی های معمول دندانپزشک که هر 6 ماه یکبار توصیه می کنیم برای محافظت از سلامت تمام دندان های شما مهم است.

قیمت

قیمت لمینت سرامیکی ممکن است برای کسانی که روند لمینت پرسلان را برای سال 2020 به روز می کنند ، جالب ترین نکته باشد. روکش های سرامیکی گرانتر از گزینه رزین کامپوزیت غیر مستقیم یا مستقیم هستند. روکش لمینت زده شده در چند جلسه اعتماد به نفس و ظاهر شما را تازه می کند. عواملی مانند جویدن چیزهای سخت بعد از لمینت سرامیکی می توانند این دوره را کوتاه کنند و می توان با مراجعه منظم به دندانپزشک و مراقبت خوب ، ماندگاری بیشتری داشت.

بسیاری از دندانپزشکان برنامه های پرداختی را برای اقدامات زیبایی و ترمیمی دندان ارائه می دهند. از دندانپزشک خود در مورد گزینه های تأمین مالی بپرسید. با این حال ، مهم است که به یاد داشته باشید که شما یک پوشش نمی خواهید.

هیچ کس پوشش نمی خواهد. شما می خواهید یک لبخند زیبا ، اعتماد ، موقعیت در میان همسالان خود و از همه مهمتر خوشبختی باشید. این اولین دلیل برای تعیین وقت ملاقات با دندانپزشک است. شما ممکن است در واقع به آنچه فکر می کنید نیاز دارید ، نداشته باشید.

عوامل موثر بر قیمت روکش لمینت سرامیکی

به طور کلی ، هزینه روکش دندان به عوامل زیادی از جمله موارد زیر بستگی دارد. اگر به هشدارهای پزشک خود پس از لمینت سرامیکی توجه کرده و دستورالعمل ها را دنبال کنید ، کاملاً واضح گفته می شود که می تواند برای مدت زمان طولانی ادامه یابد.

هزینه های دندانپزشک زیبایی که این روش را انجام می دهد.

مهارت هنری و فنی سرامیست ساخت و قرار دادن روکش ها.

مکانی که در آن درمان انجام شده است. هزینه های جراحی های زیبایی دندان در مناطق مختلف کشور بخصوص از کلانشهرهای بزرگ گرفته تا شهرهای کوچک بسیار متفاوت است.

نوع بیمه دندانپزشکی شما. بیمه دندانپزشکی معمولاً اقدامات زیبایی را پوشش نمی دهد.

مواد مورد استفاده گرانیت سرامیکی از رزین کامپوزیت غیر مستقیم یا مستقیم است.

تعداد دندانهای تحت درمان

سازندگان روکش لمینت سرامیکی

برای تعیین اینکه آیا شما کاندید لمینت های سرامیکی هستید یا خیر ، دندانپزشک شما قبل از مشاوره را تعیین می کند که در آن سلامت دهان شما ارزیابی می شود و تمام گزینه های درمانی موجود مورد بحث قرار می گیرد. اکثر دندانپزشکان ترجیح می دهند کم خطرترین گزینه ها را به بیماران ارائه دهند. برای این امر ، بسیار مهم خواهد بود که از نظر پزشک داشتن یک به یک از نظر داشتن دوره کم درد بعد از لمینت شدن و همچنین افزایش عمر ورقه های سرامیکی ، بسیار مهم است.

درمان شامل تهیه دندان غیرقابل برگشت است. بنابراین برای دندانپزشک شما مهم است که در مورد گزینه هایی که نتایج مشابهی را ارائه می دهند اما با حذف حداقل ساختار دندان یا بدون آن ، بحث کنید.

شما تصمیم گرفته اید که پوسته ها بهترین گزینه هستند. مرحله بعدی آماده سازی دندان های خود برای روش خاص روکش است. این شامل یک بازبینی جامع از جزئیات درمان ، از جمله آنچه برای ظاهر مناسب و مناسب آنها لازم است ، می باشد. در طول مشاوره ، “لبخند وارد روند طراحی می شود. ”شما به طور فعال شرکت خواهید کرد. با به اشتراک گذاشتن اولویت های خود برای شکل ، طول ، عرض و رنگ پوشش ها و تغییر در شکل لبخند ، به درمان کمک می کنید تا انتظارات شما را برآورده کند. مهم است که دندانپزشک اهداف شما را هنگام مشاوره روکش درک کند.

طول عمر روکش لمینت سرامیکی

اول ، بیایید همه چیز را نسبت به طول عمر روکش لمینت سرامیکی حفظ کنیم. ماشین شما چه مدت روی شما دوام می آورد؟ آیا این سوال به نحوه برخورد شما بستگی ندارد؟ این می تواند بین تعمیر و نگهداری معمول و معمول و استفاده روزانه بسیار متفاوت باشد. همیشه عناصر غیرقابل کنترل اضافه می شوند. آب و هوا ، شرایط جاده و حتی آن تصادف غیر منتظره. امید به زندگی پوشش های سرامیکی شما می تواند به نوعی یکسان باشد.

از آنجایی که این فرایندی است که باید پس از روکش لمینت سرامیکی با دقت انجام شود ، باید بسیار مهم تلقی شود و دستورالعمل ها به درستی اعمال شوند. دندان هایی که روکش های لمینت سرامیکی به خوبی نگهداری می شوند می توانند تقریباً 20 سال دوام داشته باشند. این دوره می تواند در افراد مختلف متفاوت باشد. می توان به وضوح بیان کرد که روند مراقبت شما تأثیر بسزایی در این دوره دارد. به طور خلاصه ، روکش های سرامیکی درست ساخته شده معمولاً به روندی که پس از لمینت سرامیکی طی خواهید کرد بستگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.