کلینیک دندانپزشکی Velázquez موتور جدید و مدرن تری را برای قرار دادن ایمپلنت های دندانی به دست آورده است.

موتور جدید ایمپلنت دندانی (WH implantmed SI 915) امکان اعمال گشتاور (نیروی) دقیق تری را در قرار دادن ایمپلنت دندانی فراهم می کند. این می تواند به گشتاورهای بالاتری نسبت به موتورهای ایمپلنت دندانی قبلی برسد (تا 70 نیوتن سانتی متر) و عملکرد ماشینکاری جدیدی را برای ساختن نخ ها در استخوان سخت ارائه می دهد. استریل کردن آسان تر است: هم موتور و هم کابل اتصال.

فناوری‌های جدید کاشت دندان هم در خود ایمپلنت‌ها و هم در ابزارهایی که آن‌ها را قرار می‌دهند توسعه یافته‌اند. یک بخش بسیار مهم برای قرار دادن صحیح ایمپلنت دندان این است که موتوری که آن را قرار می دهد بهترین شرایط را داشته باشد.

مزایای موتور جدید ایمپلنت دندان

میکروموتور قدرتمند با گشتاور 5.5 Ncm

گشتاور را می توان به طور خودکار تنظیم کرد و از 5 تا 70 نیوتن سانتی متر متغیر است. موتورهای معمولی به بیش از 50 نیوتن متر نمی رسد. با موتوری مانند این، مداخلات پیچیده را می توان بدون تلاش زیاد انجام داد.

عملکرد ماشینکاری برای ایجاد نخ در استخوان

این ویژگی به نخ کشیدن در هنگام قرار دادن ایمپلنت های دندانی در استخوان سخت کمک می کند. هنگامی که اولین برش نخ ایجاد می شود، فشرده سازی روی استخوان هنگام قرار دادن ایمپلنت کاهش می یابد و یکپارچگی استخوانی ایمپلنت قرار داده شده بهبود می یابد.

محدودیت و انتخاب دقیق گشتاور درج

با توجه به فناوری های جدید، ما مطمئن هستیم که گشتاور کاشت ایمپلنت دقیقاً همان چیزی است که می خواهیم. این پارامتر بسیار مهم است تا استخوان را گرم نکند و در هنگام کاشت ایمپلنت دندان، استخوان را بیش از حد فشرده یا نقصی ایجاد نکند.

محدوده دور گسترده

به روشی ساده و شهودی می‌توانید چرخش‌هایی را که می‌خواهید استخوان را سوراخ کنید یا ایمپلنت‌ها را وارد کنید، انتخاب کنید. محدوده دور در میکروموتور 300 تا 40000 است. امکان چنین محدوده وسیعی به ما این امکان را می دهد که مناسب ترین سرعت را برای هر کاتر انتخاب کنیم.

دست زدن آسان و شهودی

به لطف تجربه سازنده، هندلینگ و نمایشگر بسیار بصری، سریع و ارگونومیک است. مهم است که دندانپزشک (متخصص ایمپلنت دندان) بتواند به راحتی و با دقت آن را انجام دهد.

روی صفحه ها به وضوح می توانید داده ها (گشتاور، سرعت، برنامه آبیاری و …) را که روی آن کار می کنید و به راحتی با پدال قابل تغییر هستند را مشاهده کنید.

عقیم سازی آسان

در کلینیک دندانپزشکی مهم است که تمام مواد به راحتی و به طور موثر قابل استریل شدن باشند. هم موتور و هم کابل اتصال را می توان در چرخه های معمول استریل کردن استریل کرد.

در Clínica Velázquez ما می خواهیم در خط مقدم فناوری و درمان باشیم. کلینیک دندانپزشکی ما متخصص در درمان ایمپلنت های دندانی است، بیش از 15 سال است که ایمپلنت های دندانی را بدون جراحی قرار می دهیم.

کلینیک دندانپزشکی ولاسکوئز
آخرین مطالب از Clínica Dental Velázquez (همه چیز را ببینید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.