را پروتز ثابت روی 4 ایمپلنت یک راه حل مدرن و موثر برای جایگزینی دندان های از دست رفته است. با یک پروتز ثابت روی چهار ایمپلنتتا 8 دندان تکی یا کل قوس دندانی قابل تعویض است.

پروتز ثابت روی 4 ایمپلنت چگونه پشتیبانی می شود؟

ایمپلنت های دندانی پایه های تیتانیومی کوچکی هستند که در استخوان فک یا استخوان فک قرار می گیرند. پس از یک دوره استخوان سازی، یک پست بر روی ایمپلنت قرار می گیرد و سپس دندان مصنوعی ثابت نصب می شود. این راه حل جایگزین دائمی و پایداری برای پروتزهای متحرک یا بریج های دندانی چسب دار است.

تکنیک پروتز ثابت روی 4 ایمپلنت

دندان مصنوعی ثابت را بیش از 4 ایمپلنت انتخاب کنید

پروتز ثابت روی 4 ایمپلنت یک گزینه عالی برای افرادی است که نیاز به تعویض گروهی از دندان ها دارند. این گزینه کیفیت زندگی بهتر و امنیت بیشتری نسبت به پروتز متحرک یا بریج ارائه می دهد. در اینجا 4 دلیل وجود دارد که چرا می توانید پروتزهای ثابت را به جای 4 ایمپلنت برای جایگزینی دندان خود انتخاب کنید:

 • راحتی بیشتر:

  پروتز ثابت روی 4 ایمپلنت بسیار راحت تر از پروتز متحرک یا بریج است. این به این دلیل است که ایمپلنت ها در استخوان فک ثابت می شوند که ثبات بهتری را ارائه می دهد. این به این معنی است که پروتز مانند بخشی از دهان شما خواهد بود و دیگر نگران لیز خوردن یا جابجایی آن نخواهید بود.

 • بهترین ویژگی:

  در مقایسه با پروتزها و بریج های متحرک، عملکرد بهتری را ارائه می دهد. این به این دلیل است که ایمپلنت ها در استخوان فک ثابت می شوند که در هنگام جویدن مقاومت بهتری ارائه می دهد. این بدان معنی است که شما توانایی بیشتری در جویدن غذاهای سفت مانند میوه ها و سبزیجات خواهید داشت.

 • جنبه زیبایی شناختی بهتر:

  ظاهر و احساس آن بسیار طبیعی تر از پروتز یا بریج متحرک است. این به این دلیل است که ایمپلنت ها در استخوان فک ثابت می شوند و در نتیجه ظاهر و احساس طبیعی تری دارند. علاوه بر این، ایمپلنت ها به حفظ فرم صورت شما کمک می کنند، که می تواند به بهبود ظاهر کلی شما کمک کند.

 • امنیت بیشتر:

  پروتز ثابت روی 4 ایمپلنت بسیار ایمن تر از پروتز متحرک یا بریج است. این به این دلیل است که ایمپلنت ها در استخوان فک ثابت می شوند، به این معنی که حرکت نمی کند. این بدان معناست که هنگام صحبت کردن یا جویدن نیازی به نگرانی در مورد حرکت یا لیز خوردن دندان مصنوعی نخواهید بود.

پروتز ثابت روی 4 ایمپلنت

قیمت دندان مصنوعی ثابت روی 4 ایمپلنت

واقعیت استفاده از فقط چهار، اجازه می دهد تا قیمت درمان ایمپلنت دندان بسیار است بیشتر کاهش یافته است نسبت به اینکه از ایمپلنت های بیشتری استفاده کنیم. این روش در هزینه ها، ناراحتی، زمان و مواد صرفه جویی می کند و باعث می شود که بیمار مقرون به صرفه تر و راحت تر باشد.

عوامل زیادی بر قیمت تاثیر می گذارند، مانند محل قرارگیری بیمار، ساختار فک، روند بهبودی و غیره.

برای همه اینها نمی توان قیمت دقیقی ارائه داد. بدون ایمپلنت تقریباً بین 800 تا 1000 یورو خواهد بود، اما این رقم می تواند بسیار متفاوت باشد. اگر می خواهید یک نقل قول دقیق داشته باشید، به یاد داشته باشید که در Asensio Advanced Dentistry ما یک مشاوره اولیه رایگان ارائه می دهیم. در همان روز ما یک تشخیص رایگان، اشعه ایکس دیجیتال، اسکنر سه بعدی و یک طرح درمانی شخصی را بدون هیچ تعهدی انجام خواهیم داد.


نتیجه

برای همه اینها، از کلینیک دندانپزشکی Asensio ما این نوع تکنیک را توصیه می کنیم زیرا مزایای بیشتری نسبت به سایر روش ها دارد. با شک ترک نکن، مخاطب ما و زندگی خود را پر از زندگی کنید شادی Y لبخندهای کامل

با شماره 963825577 تماس بگیرید یا اطلاعات خود را با این فرم ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.