بیشتر موادی که ما در درمان ها استفاده می کنیم هستند فقط یک بار مصرف متأسفانه، ما در حال افزایش پلاستیک هستیم، اما در حال حاضر به نظر می رسد بهتر است از استریلیزاسیون ایمن در برابر ویروس کرونا (کووید 19) اطمینان حاصل کنیم تا عدم استفاده از آنها.

را مواد و ابزار که فلزی هستند از یک فرآیند استریلیزاسیون پیچیده پیروی می کنند. پس از تمیز کردن در حمام اولتراسوند (برای حذف بقایای چسبیده)، تمیز کردن دستی، ماندگاری در مایع ضد عفونی کننده، بسته بندی شده و در اتوکلاو برای استریلیزاسیون کامل

می توانید مطمئن باشید که تمام ابزارهای مورد استفاده برای درمان در کلینیک Velázquez استریل شده اند.

برداشت ها -اندازه گیری دندان ها- که در کلینیک دندانپزشکی انجام می دهیم قبل از ارسال به آزمایشگاه ضدعفونی می شوند. از استفاده می کنیم هیپوکلریت رقیق شده (در اسپری برای قالب گیری آلژینات و در حمام برای قالب گیری سیلیکونی) تا الکل برای پروتزهای فلزی چینی

تمام کارهایی که از آزمایشگاه می آید کاملا ضد عفونی می شود. تست های فلزی یا قرار دادن پروتزها در دهان شما قبل از امتحان کاملا ضد عفونی شده است.

انقلاب اصلی در سازماندهی کلینیک، اگرچه توسط بیماران درک نمی شود، اما این است که تمام ابزار و مواد مورد استفاده در یک منطقه متمرکز یکپارچه شده است.

هدف از تغییر مکان مواد از هر کابینت به یک منطقه مرکزی، کنترل بهتر ضد عفونی تمام مواد مورد استفاده است. هم ابزار و هم محصولات مورد استفاده در درمان های دندان.

هر چیزی که در درمان استفاده می شود مستقیماً از یک منطقه “تمیز” به کابینت برده می شود و از آلودگی متقابل جلوگیری می کند.. غیرممکن است که این ماده با ذرات معلق در داخل کابینت ها یا در هنگام کار با درمان های قبلی آلوده شود.

این تغییر به معنای تلاش زیادی برای سازماندهی کلینیک دندانپزشکی و به دست آوردن مواد بوده است، اما به نظر ما برای دستیابی به ضدعفونی و استریل کردن ایمن ارزش آن را دارد.

علاوه بر این، در این روش از دستکاری کشوها جلوگیری می شود. مانند دستگیره درها، کشوها نیز قطعاتی هستند که به راحتی در اثر تماس آلوده می شوند. از آنجایی که همه چیز توسط پرسنل بدون تماس با بیماران متمرکز و مدیریت می شود، استریل و ضدعفونی هر چیزی که برای درمان وارد کابینت می شود تضمین می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.