این هفته یک فرصت عالی داشتم! من دنیای بیولوژیکی مراقبت های دندانی خود را با بریجیت دانر، یک پزشک تشخیصی عملکردی در برنامه هفتگی کارشناس زنده اش به اشتراک گذاشتم.

اکثر مردم حتی هرگز در مورد دندانپزشکی بیولوژیکی نشنیده اند و صادقانه بگویم، تا پنج سال پیش من فکر می کردم همه اینها “وو وو” مزخرف است. چقدر اشتباه کردم

در بررسی عمیق‌تر بهداشت دهان و دندان و سلامت کلی بدن، چیزهای زیادی دریافتم: مواد شیمیایی که در خمیر دندان استفاده می‌کنیم ممکن است در واقع به بیماری لثه کمک کنند. باکتری ها و سایر عوامل بیماری زا از دهان در عرض 60 ثانیه در سراسر بدن حرکت می کنند و سایر قسمت های بدن را آلوده می کنند. بخار جیوه حاصل از پر کردن جیوه نقره بی ضرر نیست. از سد خونی مغزی عبور می کند. فلوراید نیز یک سم کشنده است (اگر قبلاً این کار را نکرده اید به ترک سرزمین فلوراید مراجعه کنید). در نهایت، دندان‌های ریشه‌دار خوش‌خیم نیستند، بلکه بستری برای عفونت هستند (شما نمی‌توانید آن‌ها را احساس کنید زیرا دندان فاقد عصب است).

بهداشت دندان چیزی فراتر از یک “تمیز کردن دندان های خود” است. در حین صحبت با بریجیت در مورد اهمیت مراقبت از دندان کل نگر و آنچه که ما در دنیای بیولوژیکی و کل نگر من انجام می دهیم، بیایید گوش کنید. ارائه دهندگان مراقبت های جامع که از نظر بیولوژیکی آموزش دیده اند در جستجوی علت مشکلات دندانی هستند و ممکن است “ریشه” در دهان نداشته باشند. برای یافتن این روش‌های دندان‌پزشکی منحصربه‌فرد، که مانند من به طور کل‌نگر فکر می‌کنند، در سرتاسر جهان به آکادمی بین‌المللی طب دهان و سم‌شناسی مراجعه کنید. بیایید دهان را به بدن برگردانیم و واقعاً ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باشیم.

بهترین ها در مراقبت های بهداشتی کل نگر بیولوژیکی،

باربارا تریتز RDH

قهرمان بهداشت مراقبت های بهداشتی فوق جامع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.