کنگره جهانی دندانپزشکی – کنگره جهانی دندانپزشکی FDI در مادرید

بیش از 2000 دندانپزشک از سراسر جهان در این کنگره جهانی (کنگره جهانی دندانپزشکی FDI در مادرید) شرکت کرده اند، این یک رویداد بزرگ برای پایتخت مادرید و به ویژه برای دندانپزشک در مادرید بوده است.

به دلیل تعداد زیاد مقالات، تهیه یک عصاره کامل غیرممکن است، اما می‌خواهیم برخی از ایده‌هایی را که برای ما مرتبط‌تر به نظر می‌رسند برجسته کنیم.

کنگره جهانی دندانپزشکی FDI در مادرید

ریشه و ریشه مجدد:

در زمینه ریشه دندان، پروفسور خوزه ماریا مالفاز، متخصص ریشه نامدار، تاکید کرد که چگونه تشخیص با رادیوگرافی سه بعدی پیشرفت جدیدی برای درمان صحیح پالپ و درمان صحیح دندان ها است. دانستن آناتومی دندان ها و ریشه ها به متخصص ریشه این امکان را می دهد که تمام اعصاب یک دندان را درمان کند. یک اندودنتیست خوب باید آموزش، تجربه و همچنین ابزار تشخیصی کافی داشته باشد.

رادیوگرافی سه بعدی به ما اجازه می دهد ریشه دندان ها را در حجم آنها ببینیم و دقیقا آناتومی دندان ها را بداند. ما می توانیم پالپ و اعصاب را “ببینیم” و بنابراین تغییرات آناتومیک غیر معمول را نادیده نمی گیریم.

در این راستا، ما خوشحالیم که کلینیک دندانپزشکی ما در مادرید بیش از 10 سال است که دارای رادیوگرافی سه بعدی است. برای اندودنتیست های ما داشتن این اشعه ایکس به خصوص برای انجام مجدد ریشه خوب ضروری بوده است.

متخصص ارتودنسی: ارتودنسی زیبایی:

در رابطه با ارتودنسی، از نظر دندانپزشکان ما، شایان ذکر است که ارتودنتیست J. Carlos Pérez از اهمیت ارتودنسی برای بهبود زیبایی دندان بیماران صحبت کرد. وی بر ضرورت رویکرد به درمان های جامع دندانپزشکی با حضور همه دندانپزشکان متخصص (متخصص ارتودنسی، اندودنتیست، پریودنتیست، ایمپلنتولوژیست و …). امروزه برای اینکه یک متخصص ارتودنسی خوب باشید شناخت تکنیک های روز و همکاری با سایر دندانپزشکان خوب ضروری است.

به نظر می رسد تکنیک های قالب گیری داخل دهانی پیشرفت بعدی در ارتودنسی باشد و درمان های ارتودنتیستی را بهبود بخشد. به همین ترتیب، او نشان داد که چگونه تکنیک های ارتودنسی نامرئی جریان باعث می شود تا درمان های خوبی انجام شود به گونه ای که متوجه ارتودنسی بیمار نشود.

در کلینیک دندانپزشکی Velazquez، دکتر آنا بلانکو یک متخصص ارتودنسی پیشگام در ارتودنسی نامرئی است، یک دندانپزشک در مادرید برای درمان های پیشرفته.

ایمپلنت های دندانی با کیفیت، درمان های دندانی با کیفیت:

پروفسور کارل آکرمن در مورد درمان ایمپلنت دندان در بیماران مبتلا به اختلال پریودنتال صحبت کرد. مهم است که روند دندانپزشک برای حفظ دندان ها است به حداکثر ایمپلنت دندان یک درمان بسیار خوب و موثر است، اما دندان های خود شما طبیعی تر هستند.

این بر عهده دندانپزشک متخصص در پریودنتیکس (پریودنتیست) و متخصص ایمپلنت است که در مورد مناسب ترین درمان تصمیم گیری کند. شرایطی وجود دارد که در آن ترک یک دندان با تحرک زیاد می تواند باعث از دست دادن استخوان بزرگ شود که باعث می شود کاشت ایمپلنت بعداً غیرممکن شود.

به قول دندانپزشک مشهور دکتر آکرمن:ایمپلنت نباید به عنوان آخرین راه حل در نظر گرفته شود. برعکس، آنها بخشی از یک توالی درمان هماهنگ هستند که هدف آن دستیابی به یکپارچگی ساختاری و عملکردی و جلوگیری از آسیب بیشتر است.

پریودنتیت و درمان بیماری پریودنتال (“پیوره”):

در زمینه پریودنتیکس، پروفسور دویتو به دلیل مشارکت خود در پیامدهای قلبی عروقی بیماری پریودنتال (پریودنتیت) برجسته بود. نشان داده شده است که پریودنتیت عاملی است خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی

درمان پریودنتال که توسط پریودنتیست ها انجام می شود، نشانگرهای خطر قلبی عروقی، پروتئین واکنشی C و عملکرد اندوتلیال را بهبود می بخشد.

او همچنین بر اهمیت گرفتن تاکید کرد اقدامات پیشگیرانه پریودنتیت (پیوره) برای جلوگیری از پریودنتیت از تخریب استخوان و غیر قابل برگشت بودن ضایعات.

کنگره جهانی دندانپزشکی FDI در مادرید

مادرید: پایتخت دندانپزشکان از پنج قاره

علاوه بر موارد فوق، این کنگره بین المللی که در مادرید برگزار شد، فرصت بسیار خوبی برای دندانپزشکان مادرید بوده است تا دانش کاری خود را به روز کنند. دکتر پاتریک هسکوت، رئیس فدراسیون جهانی دندانپزشکی FDI، از همه سخنرانان به خاطر نظرات و تلاش هایشان تشکر کرد.

در این کنگره (کنگره جهانی دندانپزشکی FDI در مادرید) در IFEMA مادرید شرکت کرده اند بیش از 2000 دندانپزشک در اروپا 330000 دندانپزشک وجود دارد که از این تعداد، یک دهم در اسپانیا (32349و پایتخت مادرید و جامعه مادرید یکی از خودمختارهایی است که بیشترین دندانپزشک را دارد. دندانپزشک بودن در مادرید به شما امکان می دهد به اطلاعات و رسانه های فعلی دسترسی داشته باشید.

کلینیک ما حضور داشته و علاوه بر تایید کیفیت درمان‌هایی که به بیماران خود ارائه می‌دهیم، دیدگاه‌های جدیدی را در برخی از جزئیات فناوری‌های جدید به‌ویژه در ارتودنسی نامرئی و قالب‌های داخل دهانی با اسکنر به دست آورده‌ایم.

یک دندانپزشک در مادرید

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد کنگره جهانی دندانپزشکی FDI در مادرید داشته باشید، می توانید به وب سایت آنها مراجعه کنید یا با آنها تماس بگیرید و مطمئنا به تمام سوالات شما پاسخ خواهند داد. جرأت کنید در نسخه های بعدی کنگره جهانی دندانپزشکی FDI در مادرید شرکت کنید.

کلینیک دندانپزشکی ولاسکوئز
آخرین مطالب از Clínica Dental Velázquez (همه چیز را ببینید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.