تکنیک All on 4 که در اسپانیا به آن می گویند همه در 4 به اشتباه، این یک تکنیک پیشرفته است که امکان پشتیبانی از قوس دندانی را تنها با 4 ایمپلنت فراهم می کند

در مورد چیست؟

تکنیک “All in 4” یک تکنیک پیشرفته ایمپلنتولوژی است که برای جایگزینی دندان‌های کامل در دهان استفاده می‌شود، این روش شامل قرار دادن چهار ایمپلنت دندانی در فک پایین یا فک بالا است که از پروتز ثابت پشتیبانی می‌کنند و بنابراین راه‌حلی برای دندان‌های جایگزین بیشتر ارائه می‌دهند. پایدار و بادوام نسبت به پروتزهای متحرک معمولی بیمار در پایان عمل جراحی بلافاصله موفق به بازیابی قوس دندانی می شود. این روش “همه در 4” نامیده می شود زیرا برای پشتیبانی از دندان مصنوعی کامل در فک پایین یا فک بالا تنها به چهار ایمپلنت نیاز است.

از لبخند خود از روز اول با All in 4 لذت ببرید

ما در Asensio Odontología Avanzada یک روش جراحی پیشرفته و پروتز دندان را ارائه می دهیم. این روش با بالاترین ضمانت ها و استانداردهای کیفی انجام می شود. این تکنیک شامل قرار دادن چهار ایمپلنت دندانی است که دو ایمپلنت موازی در مرکز و دو ایمپلنت دیگر در انتها، عمود بر اولی هستند.

در همان روز مداخله، چهار ایمپلنت ثابت شده و با یک پروتز موقت بارگذاری می‌شوند. به لطف این روش، بیماران می توانند تقریباً بلافاصله زندگی روزمره خود را از سر بگیرند.

پروتز ثابت، در بیشتر موارد، زیبایی و عملکرد بیشتری نسبت به خود دندان مصنوعی دارد و باعث بهبود کیفیت زندگی بیمار و کاهش زمان درمان می شود.

همه در چهار

این تکنیک برای چه کسانی توصیه می شود؟

تکنیک “همه در 4” برای a نشان داده شده است طیف گسترده ای از بیماران هم برای کسانی که مدتی است از دندان مصنوعی کامل استفاده می کنند و از محدودیت های ایجاد شده راضی نیستند و هم برای کسانی که بیماری پریودنتال پیشرفته دارند مناسب است.

علاوه بر این، این تکنیک اجتناب می کند دوره های انتظار که اغلب بیمارانی را تحت تاثیر قرار می‌دهند که درمان‌های معمولی را انتخاب می‌کنند، که می‌تواند دوام داشته باشد بین 3 تا 12 ماهبسته به اینکه آیا پیوند استخوان مورد نیاز است یا خیر.

تکنیک بازسازی کامل قوس نیازی به پیوند استخوان ندارداز آنجایی که ایمپلنت‌ها در انتها اجازه می‌دهند مکان‌هایی را که اغلب کمبود استخوان وجود دارد، بپوشانند و در ناحیه قدامی، جایی که کمیت و کیفیت استخوان بیشتری وجود دارد، گیر کنند.

پروتز ثابت روی 4 ایمپلنت

کیفیت زندگی خود را با مراقبت های دندانپزشکی متخصص در کلینیک ما بهبود بخشید

ما در Clínica Dental Asensio به شما کمک می کنیم لبخند بهترین کارت ویزیت شما باشد ما متخصص ایمپلنت دندان هستیم پیشرفته و موارد پیچیده

96 382 55 77

AVD. DEL CID شماره 11 زیر

www.dentalasensio.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.