دکتر ادواردو آسین، متخصص ایمپلنت های دندانی، اخیراً در پانزدهمین سمپوزیوم دندانپزشکی Zimmer Biomet شرکت کرده است. روند اصلی فعلی و پیشرفت های جدید در درمان ایمپلنت دندان در مادرید در معرض دید قرار گرفته است.

پانزدهمین سمپوزیوم دندانپزشکی Zimmer Biomet

در سمپوزیوم دندانپزشکی Zimmer Biomet، ارائه‌هایی در مورد تکنیک‌های مدیریت بافت نرم برای بهبود زیبایی‌شناسی دندان برجسته شد. ثابت شده است که پیوندهای بافت مخاطی توبروزیته کیفیت بهتری نسبت به پیوندهای سنتی کام دارند. علاوه بر این، گرافت های توبروزیته نسبت به پیوند کام، دوره بعد از عمل درد بسیار کمتری دارند.

موضوع ستاره دیگر مقالات مختلف پری ایمپلنتیت بوده است. پس از بیش از سی سال درمان با ایمپلنت دندان، در کلینیک های دندانپزشکی مشاهده می شود که درصد مشخصی از درگیری استخوان اطراف ایمپلنت دندانی وجود دارد.

یکی از عواملی که در ظاهر پری ایمپلنتیت تاثیر زیادی دارد، کیفیت ایمپلنت دندانی است که قرار داده شده است. مطالعات علمی که در کلینیک دندانپزشکی Velazquez به دلیل تجربه زیادی که داریم تأیید می کنیم: بیش از 20 سال، نشان می دهد که ایمپلنت های 3iBiomet آنهایی هستند که در طول زمان کمتر دچار پری ایمپلنتیت می شوند.

برای کلینیک دندانپزشکی ما در مرکز مادرید، شرکت در سمپوزیوم دندانپزشکی Zimmer Biomet و اینکه بتوانیم تأیید کنیم که ایمپلنت‌های دندانی که ما قرار می‌دهیم، کمترین مشکلات پری ایمپلنتیت را دارند، بسیار رضایت بخش بوده است.

آنها همچنین تاکید کردند که برای جلوگیری از پری ایمپلنتیت، رعایت بهداشت و معاینات منظم ضروری است. عامل ژنتیکی نیز متغیر دیگری است که بر پری ایمپلنتیت و همچنین تنباکو تأثیر می گذارد.

تکنیک های جدید جراحی برای حل موقعیت هایی که در آن استخوان کمی وجود دارد نیز بسیار مورد توجه بوده است. نشان داده شده است که ایمپلنت کوتاه در بیمارانی که ارتفاع استخوانی پایینی دارند، جایگزین است.

بیش از 1000 متخصص در این سمپوزیوم شرکت کرده اند و این یک به روز رسانی عالی در مورد روندها و درمان های جدید با ایمپلنت های دندانی بوده است.

زیمر بیومت

کلینیک دندانپزشکی ولاسکوئز
آخرین مطالب از Clínica Dental Velázquez (همه چیز را ببینید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.